news-details

جزئیات شکست تحقیرآمیز هالک ایرانی مقابل گوریل قزاقستانی+ فیلم

سجاد غریبی، ملقب به هالک ایرانی در مبارزه با حریف قزاقستانی در کمتر از دو دقیقه ناک‌اوت شد و رینگ مسابقه را ترک کرد.

به گزارش خبرنگار گام نو، سجاد غریبی، ملقب به هالک ایرانی که طی ماه‌های گذشته حواشی فراوانی را داشته در اولین مبارزه رسمی خود مقابل جومانوف آلمات باخیتوویچ مشهور به گوریل قزاقستان شکست عجیبی را متحمل شد.

وی در مبارزه با حریف قزاقستانی در کمتر از دو دقیقه ناک‌اوت شد و رینگ مسابقه را ترک کرد. غریبی در این مبارزه حرفی برای گفتن نداشت و خیلی زود میدان را خالی کرد.

جالب اینجاست که غریبی با مشت اول، حسابی از رقیب خود ترسید و مدام سعی در فرار داشت و به شکل عجیبی عمل کرد.

فیلم شکست هالک ایرانی مقابل گوریل قزاقستانی

سجاد غریبی فعالیت گسترده‌ای در اینستاگرام دارد و با انتشار تصاویر و کلیپ‌هایی از خود، تبدیل به چهره اینستاگرامی شده است.

وی که تا شب گذشته حتی یک مبارزه رسمی هم نداشت، طی سال های اخیر با اعتماد به نفسی بالا و تصاویری که بعدها مشخص شد اکثر آنها فوتوشاپ بوده، حسابی مشهور شد.

شکست غریبی در مبارزه با فایتری آماتور، فوتوشاپی بودن هالک ایرانی و تصاویری که او به اشتراک می‌ گذارد را بیش‌تر نمایان کرد.

پیش از این مبارزه او با مارتین فورد، پس از کری خوانی‌ های فراوان لغو شده بود که بازتاب گسترده‌ای در میان کاربران ایرانی فضای مجازی داشت.

هادی چوپان در واکنش به مبارز هالک ایرانی با حریف قزاقستانی نوشت: اگر پرواز کردن آسان بود الان آسمان پر بود از پرواز مرغ حروس ها در خیالات متعدد به سر نبرید همه چیز سریال و یا فیلم سینمایی نیست که جوگیر شوید بس است دیگر آبروی ما را کمتر ببرید هر ورزشکار 25 سال جان گذاشتیم جوانیمان رفت درد تنمان خوابمان را گرفته خوشی را به درد تبدیل کردیم تا اینکه نام ایران ایران بماند به چه قیمتی همه ارزش ها را میفروشید دست بردارید بس است  به زبان اسم می آورم سجاد غریبی دیگر بس است به آشیانه برگرد و زندگی رومزه خود را با شکر از خداوند متعال پیش ببر و دیگر بیش از این به عرصه ورزش لطمه وارد نکن تا همین جا برای مدت ها جای خنده به جا گذاشته ای لطفا دیگه بس کن.


 

همچنین هشتگ های هالک_ایرانی و هالک_فوتوشاپی بعد از شکست غریبی مقابل مبارز قزاق در عرض کمتر از یک دقیقه بسیار زیاد بود و همچنان ادامه دارد که گزیده ای از آن ها را در زیر آورده ایم:

بوتیمار: این مبارزه هالک ایرانی و حریف قزاقش نه تنها توهین به ورزش مشت‌زنی، بلکه توهین به تمام دعواهای ما از کودکی تا همین چند سال پیش بود.

پیمان: مبارزه کردن که خوب بلد نیستی حداقل ۴ تا فوش و دری بری میدادی.

امیرخان: تعداد ضربه های سجاد غریبی به حریفش حتی حتی حتی از تعداد تماشاگران تو بازی خداحافظی فرهاد مجیدی هم کمتر بود!

ژنوم: هالک ایرانی نمی‌دونم این بشر توی بچگیش یه دعوا هم نکرده که حداقل مشت زدن ساده رو بلد باشه. بدتر از اون مربی هاش حداقل بهش تو این مدت آموزش ندادن چطور مشت بزنه. حداقل گازش می‌گرفتی بروسلی

بابانو: آقای هالک ایرانی الان که تابستونه و اوقات فراغت داری، کاش بجای اینستاگردی پاشی بری یه کلاس بوکسی چیزی ثبت‌نام کنی ولی.

عسل: به نظرم ایران خودرو و سایپا باید هالک ایرانی رو بذارن نماد محصولاتشون!

علی: کاش سجاد غریبی رو ممنون الخروج کنن که دیگه نتونه بره جایی آبروریزی کنه

سجاد غریبی (هالک ایرانی) پس از شکستش با انتشار یک فیلم در اینستاگرام با گریه از مردم عذرخواهی کرد و گفت: شرمنده مردم ایران شدم!

در این ویدیو مربی بوکس سجاد غریبی می گوید هالک ایرانی به دلیل تمرینات کم آمادگی لازم برای مبارزه با گوریل قزاقستانی را نداشت اما از طرفی هم نمی توانسته این فایت را لغو کند چرا که از عهده جریمه کنسل کردن مسابقه بر نمی آمده است.


کاربران نیز در واکنش به فیلم معذرت خواهی سجاد غریبی نوشتند: کاش دیگه جبران نکنید و همینجا تموم شه!

به اشتراک گذاری این مطلب!

مطالب مرتبط
نظرات

ارسال دیدگاه