news-details

اضافه شدن ویژگی جدیدبه توئیتر/ اختصاص برچسب ازپیش تعیین شده

یک ویژگی جدید برای برخی از کاربران توئیتر ظاهر شده است که به آن‌ها امکان می‌دهد یکی از چندین برچسب از پیش تعیین شده را به توییت‌های خود اختصاص دهند.

به گزارش گام نو، یک ویژگی جدید به نام وضعیت (Status) برای برخی از کاربران توئیتر ظاهر شده است که به آن‌ها امکان می‌دهد یکی از چندین برچسب از پیش تعیین شده را به توییت‌های خود اختصاص دهند.

سخنگوی این شرکت در بیانیه‌ای این آزمایش محدود را تایید کرد و برخی از کاربران توئیتر نیز اسکرین شات‌هایی از این ویژگی را، به اشتراک گذاشتند.

سخنگوی توئیتر در این باره گفت: "برای مدت محدودی، ما در حال آزمایش ویژگی هستیم که به شما امکان می‌دهد یک موضوع (وضعیت) را از یک فهرست از پیش تعیین شده، به توییت‌های خود اضافه کنید تا قدرت بیان بیشتری برای دنبال کنندگان خود فراهم کنید. "

بنابراین، چه بخواهید یک رشته توییت داغ منتشر کنید یا افکار خود را در مورد چیزی به اشتراک بگذارید یا ...، توییت‌های شما بهتر می‌توانند آنچه را که می‌خواهید، بیان کنند.

با توجه به اسکرین شات‌های این ویژگی، به نظر می‌رسد که بسیاری از وضعیت‌ها برای جایگزینی عناوین و ایموجی‌هایی طراحی شده اند که کاربران توئیتر اغلب در ابتدای توییت‌ها و موضوعات توئیتری خود قرار می‌دهند.

این ویژگی در حال توسعه، قبلا توسط محقق برنامه، جین منچون وانگ در کد توئیتر کشف شده بود.

به اشتراک گذاری این مطلب!

مطالب مرتبط
نظرات

ارسال دیدگاه