news-details

سیاست بانک ایران‌ زمین در بانکداری دیجیتال

بانک ایران زمین به‌ عنوان یک بانکداری مردم‌ محور مشتری را سهم ویژه و ارزش افزوده بانک دانسته و طبق خواسته‌های مشتری خدمات ارائه دهد.

به گزارش گام نو، مشتری مداری و حرکت بر مدار خواسته های مشتریان از مهم ترین عوامل موفقیت در صنعت بانکداری است که فناوری های تحول آفرین دیجیتالی با فراهم آوردن امکان ارایه خدمات شخصی سازی شده عملا پارادایم جدیدی پیش روی بانک های پیشرو برای دستیابی به این مفهوم ایجاد نموده است.

از این رو بانک ایران زمین به‌ عنوان یک بانکداری مردم‌ محور با این دیدگاه که "روح حاکم و اصلی بانکداری دیجیتال خواست مشتری است" و زمین بازی را مشتری مشخص می‌کند، مشتری را سهم ویژه و ارزش افزوده بانک دانسته که بانک با او در این مسیر همراه شده و طبق خواسته‌های مشتری خدمات ارائه دهد.

نگاه ایران زمین به این نوع بانکداری خلاف شیوه سنتی بانکداری در کشور و کاملا همسو با نیاز مشتری است که در نهایت به سود بانک نیز خواهد بود. بدون شک عملکرد خوب ایران زمین در این زمینه وجه تمایز این بانک با دیگر بانک‌هایی هست که کماکان به ارائه خدمات به شیوه سنتی سابق اصرار می‌ورزند. احترام به مشتری و نیازهای آن و خدمت‌رسانی به شیوه‌ای که باب میل مشتری است از نکات قابل تحسین در بانکداری ایران زمین به حساب می‌آید. این بانک  در طول 5 سال گذشته تمرکز خود را بر روی دیجیتالیزه کردن کلیه خدمات بانکی گذاشته و حالا در سطوح مختلف شاهد ارائه خدمات دیجیتال توسط این بانک هستیم.

به اشتراک گذاری این مطلب!

مطالب مرتبط
نظرات

ارسال دیدگاه