news-details

تکمیل زنجیره بانکداری در ایران زمین

بانک ایران زمین با شعار اولین بانک دیجیتالی کشور برای تکمیل زنجیره بانکداری خود در سال گذشته از پلت‌فرم فراز رونمایی کرد که اکنون بیش از ۴ هزار مشتری دارد.

به گزارش گام نو، بانک ایران زمین توانسته در ارائه خدمات نوین بانکی گام های بلندی بردارد و شرایط جذابی را برای مشتریان خود رقم بزند. با دیجیتال شدن همه جانبه بانک ایران زمین، ارائه خدمات توسط بانک به مردم از هر جهت آسان می شود و مشتریان می توانند با استفاده از محصولات این بانک به سادگی خدمات درخواستی را دریافت کنند.

بانک ایران زمین با شعار اولین بانک دیجیتالی کشور برای تکمیل زنجیره بانکداری خود در سال گذشته از پلت‌فرم فراز رونمایی کرد که اکنون بیش از ۴ هزار مشتری دارد.

براین اساس، نه‌تنها مشتری دارای یک هویت واحد در کلیه درگاه‌ها است، بلکه عملاً همه درگاه‌ها را به‌صورت یک سیستم یکپارچه و واحد می‌بیند. در این شیوه ارتباط با مشتری در هر زمان، هر مکان و بر روی همه ابزارها به شیوه‌ای یکنواخت انجام می‌پذیرد. همچنین  مشتری و فعالیت‌هایی که انجام می‌دهد،  محور نحوه ارائه سرویس‌هایی است که به وی ارائه می‌شود.

همچنین شیوه سرویس‌دهی به هر مشتری،  بر اساس فعالیت‌هایی که در کلیه درگاه‌ها انجام داده است شخصی‌سازی می‌شود. در نتیجه،  در این شیوه نه‌تنها به درخواست‌های صریح مشتری پاسخ داده می‌شود،  بلکه علایق و نیازهای ضمنی وی نیز حدس زده می‌شود.

در واقع فراز پلت‌فرمی ‌برای پیشبرد خدمات دیجیتالی بانک ایران‌ زمین است که از آن طریق مشتری بدون نیاز به حضور در شعبه می‌تواند خدمت بانکی دریافت کند، ۷ دقیقه‌ای وام بگیرد، غیرحضوری احراز هویت شود، بانکداری ویدئویی را تجربه کند و همچنین از مزایای دیگر آن بهره‌مند شود.

از جمله جذابیت‌های منحصر ‌به ‌فرد فراز قابلیت ارسال و دریافت دستور صوتی است. در فراز همچنین امکان برقراری تماس تصویری وجود دارد که این تجهیز می‌تواند مقدمه‌ای بر بانکداری ویدئویی در آینده باشد.

این پلت‌فرم بر اساس تجربیات و سلایق مشتریان راه‌اندازی شده و رشد کرده و به مرحله بهره‌برداری می‌رسد، در واقع بانکداری دیجیتال قرار است تمام سیستم و سازمانی‌های بانکداری را تغییر بدهد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

مطالب مرتبط
نظرات

ارسال دیدگاه