news-details

توسعه زیرساخت‌های بانکداری دیجیتال در بانک ایران زمین

بانک ایران زمین سالها است که با ایجاد و ارتقاء زیرساخت‌های خود به جرأت حرف اول را در بانکداری دیجیتال می‌زند و با معرفی طرح‌ های گوناگون، قدم‌ های مثبتی در این راه برداشته است.

به گزارش گام نو، از مهم ترین عوامل موفقیت در صنعت بانکداری برآورده کردن نیازهای مشتریان است براین اساس هر بانکی نوآورتر باشد، در جذب مشتری موفق‌تر است.

در واقع بانکداری دیجیتال در افزایش رقابت بین‌ بانکی بسیار موثر است، زیرا هر چه بانک بتواند خدمات دسته‌ بندی‌ شده و بهتری را در پلتفرم‌ هایی قرار دهد که دیگران استفاده می‌ کنند، امتیاز بیشتری کسب می‌ کند، در نتیجه در ارائه سرویس به مشتری رقابت بیشتری ایجاد می‌ شود.
بانک‌ ایران زمین با ایجاد زیرساخت‌های لازم این امکان را برای شرکت‌های فناوری مالی فراهم می‌کنند که خدماتی متنوع و متمایز برای مشتریان خود فراهم کنند. لازم به ذکر است بانکداری دیجیتال علاوه بر رفع نیاز مشتریان یکی از عوامل مهم در رشد اقتصادی است و از طرفی مردم را با تکنولوژی‌های روز دنیا آشنا می‌سازد، براین اساس به دلیل اهمیتی که در اقتصاد کشور و نظام بانکداری دارد، در اولویت برنامه های بانک ایران زمین قرار داشته و این بانک در چند سال گذشته برای توسعه بانکداری دیجیتال تلاش کرده است.
بانک ایران زمین سالها است که با ایجاد و ارتقاء زیرساخت‌های خود به جرأت حرف اول را در بانکداری دیجیتال می‌زند و با معرفی طرح‌ های گوناگون، قدم‌ های مثبتی در این راه برداشته است. سازماندهی بانکداری خرد برای رفع نیازهای روزمره مشتریان اقدامی است که اگر به طور صحیح انجام گیرد، سطح بالایی را نصیب بانک می‌کند.
بانک ایران زمین با ورود به دنیای سایبری در نظر دارد تا خود را به عنوان اولین و بزرگترین بانک دیجیتالی کشور معرفی نماید طرحی که اکنون اجرایی شده و تاکنون اقدامات مثبتی در این خصوص صورت پذیرفته است.

به اشتراک گذاری این مطلب!

مطالب مرتبط
نظرات

ارسال دیدگاه