news-details

هفتاد درصد مدیران در دوره جدید مدیریت شهری زیر ۴۵ سال هستند

مدیرکل حوزه شهردار تهران گفت: کاهش سن مدیران یکی از ویژگی‌های انتصابات این دوره است به نحوی که هفتاد درصد مدیران در دوره جدید مدیریت شهری زیر ۴۵ سال هستند.

به گزارش گام نو؛ سجاد محمد علی نژاد مدیرکل حوزه شهردار تهران با تاکید بر جوان گرایی در دوره جدید مدیریت شهری تهران، اظهار داشت: در این دوره با کمک و همفکری کانون ارزیابی تخصصی مدیران، تمامی انتصابات اخیر با رویکردهای جدید و در چارچوب انتخاب مدیران ارشد شهری صورت گرفته و بر اساس آمارهای موجود این رویکردها به نحوی بوده که علاوه بر کاهش سن از افراد داری تخصص های بالاتر استفاده شود.

وی ادامه داد: کاهش سن مدیران یکی از ویژگی‌ های انتصابات این دوره است به نحوی که انتصاب هفتاد درصدی مدیران زیر سن ۴۵ سال (انتصاب سه و نیم برابری دهه‌ی شصتی‌ ها در مقایسه با ادوار پیشین مدیریت شهری) را در این دوره شاهد هستیم.

مدیرکل حوزه شهرداری تهران تصریح کرد: از دیگر ویژگی‌های شاخص کانون ارزیابان در این دوره، انتصاب ۹۷ درصدی مدیران شهرداری تهران از میان افراد دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری به نسبت ادوار گذشته است که بر تخصصی بودن نقش این کانون صحه می‌ گذارد.

سجاد محمد علی نژاد مدیرکل حوزه شهردار تهران خاطرنشان کرد: بر اساس آمار و ارقام اعلام شده توسط کانون ارزیابی تخصصی مدیران، مدرک، تخصص گرایی و جوان گرایی از مهمترین دغدغه‌های این کانون به حساب آمده و افراد مورد تایید این کانون از کارایی‌های لازم برخوردار هستند.

به اشتراک گذاری این مطلب!

مطالب مرتبط
نظرات

ارسال دیدگاه