news-details

انتقاد به عملکرد این دوره مدیریت شهری به دلیل راه اندازی سامانه شفافیت است

پیروز حناچی بر این باور است بیشتر نقدهایی که به عملکرد مدیریت شهری در این دور انجام شده است، به دلیل اطلاعاتی است که روی سامانه شفافیت قرار داده شده است.

به گزارش گام نو؛ آقای شهردار در مراسم افتتاحیه همایش شهر هوشمند عنوان کرده است: سامانه شفافیت نیز در این دوره شکل پیدا کرد که البته کار سختی بود، ما با مجموعه غیرشفافی مواجه بودیم که هیچ اطلاعاتی از آن درز نمی‌کرد. اما این مسیر را دنبال کردیم و تمامی اطلاعات آن را روی سامانه قرار دادیم.

به اعتقاد حناچی؛ امروزه اگر نقدی به شهرداری تهران وارد است عمدتا بر اساس اطلاعاتی است که خودمان روی سامانه قرار داده‌ایم. امید داریم که این مسیر ادامه پیدا کند چرا که اگر برای دنبال اصلاح اداره امور ناچار به شفافیت هستیم و پشت درب‌های بسته هیچ‌کس به مقصد نمی‌رسد.

شهردار تهران تاکید کرده است:آگاه‌سازی اطلاعات از اقداماتی بود که در اولویت ما قرار داشت. نظرسنجی‌ها نشان می‌داد ایجاد رانت و فساد به ویژه در حوزه شهرسازی مورد توجه بوده است. شهرداری همچنین در میزان جلب رضایت مردم امروز در آمارها وضعیت بهتری دارد.

گویا آقای شهردار فراموش کرده است که در دوره گذشته مدیریت شهری نیز خبرنگاران و کارشناسان شهری عملکرد مدیریت شهری سابق را مورد نقد و بررسی قرار می دادند.

به اشتراک گذاری این مطلب!

مطالب مرتبط
نظرات

ارسال دیدگاه