news-details

استفاده از مدیران کنونی شهرداری تهران در صورت تایید شهردار جدید!

منتخب شورای ششم شهر تهران تاکید کرد: استفاده از مدیران کنونی شهرداری تهران به نظر شهردار آینده بستگی دارد.

به گزارش گام نو؛ برخی از مدیران کنونی شهرداری تهران که با جریان اصلاحات وارد بدنه شهرداری تهران شدند، این روزها در تلاش هستند تا موقعیت خود را در پستی که در طول 4 سال اخیر برعهده داشته اند، تثبیت کنند، این در حالی است که ناصر امانی اعلام کرد استفاده از این مدیران بستگی به نظر شهردار جدید پایتخت دارد.

این منتخب شورای ششم شهر تهران بااشاره به جلسه ای که با محسن هاشمی و پیروز حناچی قرار است که برگزار شود، توضیح داد: از آنجایی که در دوره‌های گذشته رابط بین شورای چهارم و پنجم و شهرداری‌ بوده‌ام و به دلیل سابقه کاری دوستان و منتخبین شورای ششم بنده را به عنوان رابط بین مدیران شهری کنونی و  منتخبین شورای ششم برگزیده‌اند و من هم این موضوع را پذیرفتم.

به گفته امانی؛ پس از بررسی‌های لازم توسط هیأت رئیسه‌ای که فعلا انتخاب شده و شامل مهدی چمران و پرویز سروری است قرار است هماهنگی‌هایی را جهت برگزاری جلسات با اعضای شورای شهر کنونی، شهردار و معاونین آن داشته باشیم.

وی یادآور شده است: همچنین این موضوع را به مدیران شهری کنونی و شهردار اعلام کرده‌ایم و منتظر هستیم تا این افراد اعلام آمادگی کنند و در گام نخست صحبت‌هایی در قالب تشکیل جلسه با محسن هاشمی و پیروز حناچی داشته باشیم که احتمالا طی هفته آینده این جلسه برگزار می‌شود.

امانی درباره انتخاب شهرداری جدید تهران نیز بیان کرده است: شاخص‌ها در حال بررسی و فرآیند انتخاب شهردار در کمیته مربوطه در حال انجام است و زمانی که این قضیه به تصویب برسد وارد مصادیق خواهیم شد 8 گزینه مطرح شده در رسانه‌ها هم گمانه‌زنی است که البته ما به همه این 8 نفر احترام می‌گذاریم.

منتخب شورای ششم تهران درباره سند تحویل و تحول در شهرداری تهران تاکید کرد: در این سند میزان دیون، بدهی‌ها و املاک واگذار شده در مدیریت شهری کنونی مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و ما گزارش کامل آن را که احتمالا دو تا سه ماه طول می‌کشد به اطلاع شهروندان می‌رسانیم.

به اشتراک گذاری این مطلب!

مطالب مرتبط
نظرات

ارسال دیدگاه