news-details

مدیریت خسته این روزهای آقای شهردار، صدای اعضای شورای شهر را در آورد

به رغم اینکه تا زمان تحویل مدیریت شهری به شورای ششم شهر تهران، شهردار تهران موظف به اجرای مصوبات شورای شهر است، اما بی توجهی او باعث اعتراض اعضا به روند اداره شهر در مدت زمان باقی مانده شد.

به گزارش گام نو؛ هر چند در مدت 4 سال اخیر منتقدان شهری بر این باور بودند مدیریت اصلاح طلبان بر پایتخت ، مدیریت خسته ای بود، اما گویا پیروز حناچی در مدت زمان باقی مانده بیشتر تمایل دارد تا با تکیه بر صندلی خود، مابقی روزها را تا زمان تحویل شهر به شورای ششم شهراداره کند. مساله ای که باعث شد تا صدای برخی از اعضای شورای شهر تهران نیز در آید.

عضو کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای شهر تهران در این باره امروز در تذکر خود اعلام کرد: شهردار با قصد دهن‌کجی و خفیف انگاشتن شورا بنا دارد تا روزهای باقی مانده از دوره پنجم را با مدیریت زمان و احاله کارها به آینده سپری کند و مانع از تحقق اراده شورا شود.

حجت نظری در این باره یادآور شد: سه‌شنبه هفته گذشته، یکم تیرماه یعنی تنها ۴ روز بعد از انتخابات، برای بررسی لایحه ارسال نشده شهرداری در اجرای ماده ۷۲ برنامه سوم توسعه شهر تهران، مبنی بر ایجاد سازمان گردشگری، کمیسیون فرهنگی و اجتماعی جلسه‌ای برگزار کرد که بنا بود با حضور دو تن از معاونین شهردار برگزار شود. باوجود اینکه جزئیات جلسه و نیز محل تشکیل و زمان آن، همگی از پیش با تمام اعضای جلسه هماهنگ شده بود، اما مظاهریان و جوادی یگانه به بهانه‌های غیرقابل پذیرش در جلسه حضور نیافتند.

این عضو شورای شهر تهران توضیح داد: تلقی ما این است که شهردار و تیم کاری او با قصد دهن‌کجی و خفیف انگاشتن شورا و نمایندگان مردم، بنا دارد تا روزهای باقی مانده از دوره پنجم را با مدیریت زمان و احاله کارها به آینده سپری کند و مانع از تحقق اراده شورا شود. موارد قابل شمارش زیادی وجود دارد که اثبات می‌کند شهرداری در راستای اجرای آنچه خود خواسته، همه ظرفیت ‌ها را بسیج کرده اما برای عدم تحقق اراده شورا، از هیچ تلاشی فروگذار نکرده است.

به گفته وی؛  به شهردار تهران تذکر می‌دهم که از سنجش فرصت‌ها و تقابل با خواست نمایندگان مردم بپرهیزد و تلاش کند تا مردم خاطرات خوشی از کارآمدی و اقدامات صورت گرفته در روزهای پایانی دوره پنجم در ذهن داشته باشند.

به اشتراک گذاری این مطلب!

مطالب مرتبط
نظرات

ارسال دیدگاه