news-details

کوچ محسن هاشمی از شورای شهر به مجمع تشخیص مصلحت نظام

آنطور که محسن هاشمی در جمع خبرنگارها اعلام کرده است 13 مرداد ماه که اعضای شورای ششم شهر تهران فعالیت خود را آغاز می کنند، به مجمع تشخیص مصلحت نظام می رود.

به گزارش گام نو؛ بالاخره زمان تحقق تمامی شعارهای اصلاح طلبان شورای پنجم شهر تهران به پایان رسید و 13 مرداد ماه باید سکان اداره شهر را به اعضای شورای ششم بسپارسند. بر همین اساس آنطور که رئیس شورای شهر تهران اعلام کرده است، از نیمه مرداد ماه دیگر به بهشت نمی روند.

هاشمی در این باره به خبرنگارها اعلام کرده است: 13 مرداد فعالیت شورای پنجم به اتمام می‌رسد و بر اساس تصمیمی که در هیأت رئیسه گرفته‌ایم 12 مرداد آخرین جلسه صحن شورای پنجم است ما سیزدهم شورا را تحویل و از چهاردهم مراسم تودیع و حضور نمایندگان شورای ششم برگزار می‌شود که البته مراسم تودیع بستگی به اعلام دقیق وزارت کشور دارد ولی به هر حال ما از سیزدهم مرداد دیگر به شورا نمی‌آییم.

وی درباره فعالیتش پس از اتمام شورای پنجم نیز توضیح داده است: ‌همانطور که قبلا گفتم من در مجمع تشخیص خواهم رفت و 8 ماه از فعالیت تا بازنشستگی باقی مانده و یا باید الان بازنشسته کنم خودم را و یا اینکه به مجمع تشخیص مصلحت روم وبا محسن رضایی فعالیت داشته باشم.

وی درباره احتمال شهردار شدنش نیز بیان کرده است: به نظرم این موضوع یک بحث انحرافی است و اگر آن را مطرح نکنید بهتر است.

به اشتراک گذاری این مطلب!

مطالب مرتبط
نظرات

ارسال دیدگاه