news-details

ورود شهروند به بازار بورس با عرضه گوشت فاسد!

هر چند این روزها شهردار تهران تاکید دارد فروشگاه های شهروند به زودی وارد بازار بورس می شود، اما عرضه گوشت فاسد در این مجموعه اعتراض شهروندان تهرانی را بر انگیخته است.

به گزارش گام نو؛ هر چند مدیریت شهری سعی دارد تا با نشست های گاه و بی گاه شهردار تهران به همراه مدیران، کارنامه خالی خود را به گونه ای پر بار جلوه داده و با انجام این کار فرار روبه جلویی را در مقابل رسانه های منتقد و شهروندان داشته باشد، اما عرضه گوشت فاسد در برخی از فروشگاه های مجموعه شهروند، به پاشنه آشیل سناریوی برنامه ریزی شده پیروز حناچی تبدیل می شود.

هفته گذشته بود که افشین حبیب زاده در صحن علنی شورا تذکری را به مدیرعامل فروشگاه شهروند مبنی بر عرضه گوشت فاسد در برخی از فروشگاه های این مجموعه و اعتراض گسترده مردم نسبت به این کار ارائه کرد. موضوعی که وقتی توسط خبرنگاران از مدیرعامل مربوطه پیگیری شد، بی اطلاع بود.

اما روز گذشته همزمان با افتتاح فروشگاه شهروند در محدوده سهروردی بود که مدیرعامل  فروشگاه شهروند مجبور شد تا در مقابل خبرنگاران به این سوال پاسخ دهد.

آنطور که کریمی اعلام کرده است: براساس پیگیریهای که انجام شده گوشت عرضه شده مورد نظر بدون هیچ نام و نشانی بوده و حتی لیبل فروشگاه شهروند را نداشته است و مشخص نبوده است که این گوشت از کجا خریداری شده اما با همه این اوصاف این موضوع را در دستور کار  قرار دادیم.

وی یادآور شده است:در همان روزی که این تذکر از سوی عضو شورای شهر داده شد، حدود یک تُن گوشت در فروشگاه شهروند وارد و در فرایند توزیع قرار گرفت که هیچ مورد اعتراضی در رابطه با گوشت وجود نداشته است و تمام فرآیندها توسط مجموعه کنترل کیفیت بررسی می‌شود و هیچ نشانه‌ای از فساد در این گوشت وجود نداشت.

مدیرعامل شرکت شهروند تاکید کرد: همچنین از حبیب‌زاده خواستیم که مستندات لازم را در این زمینه به ما بدهد که در این زمینه تنها گوشت اشاره شده در اختیار ما قرار داده شده و هیچ فاکتوری به ما تحویل داده نشده است؛ مشخص نیست که این گوشت در فروشگاه شهروند تهیه شده یا خیر اما با این همه، ما این موضوع را پیگیری کرده‌ایم.

اتفاق توزیع گوشت های فاسددر برخی از فروشگاه های شهروند نشان داد شهرداری تهران و بری از سازمان های زیر مجموعه حتی در اداره بدیهی ترین موضوعات مربوط به خود نیز به رغم ادعا و شعارهایی که مطرح می کنند، از توان لازم برخوردار نیستند.

به اشتراک گذاری این مطلب!

مطالب مرتبط
نظرات

ارسال دیدگاه