news-details

کار تایید صلاحیت اصلاح طلبان به رشوه دادن رسید!

هر چند اصلاح طلبان خبر پیشنهاد رشوه از سوی سه عضو رد صلاحیت شده شورای پنجم شهر تهران را به هیات نظارت رد کرده و آن را تکذیب می کنند، اما به نظر می رسد که رد صلاحیت شدگان به هر ترفندی برای حضور در انتخابات شورای ششم متوسل شده اند.

به گزارش گام نو؛ نماینده رباط کریم در مجلس روز گذشته خبری را از تلاش های در سایه اصلاح طلبان برای گرفتن تایید صلاحیت جهت حضور در انتخابات شورای ششم شهر تهران افشا کرد که نشان می داد، اصلاح طلبان با چنگ و دندان برای حضور در انتخابات 1400 تلاش می کنند.

حسن نوروزی مدعی شده بود: سه تن از افرادی که در شورای اسلامی شهر دوره پنجم تهران حضور دارند برای تائید صلاحیت شدن پیشنهاد رشوه دادند.

ایندر حالی است که انتشار این خبر با واکنش هایی از سوی اعضای شورای پنجم شهر تهرانروبه رو شد. به گونه ای که عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران  در این باره تاکید کرد: هر فردی که این موضوع را مطرح کرده و اسناد آن را هم منتشر کند.

زهرا نژاد بهرام، عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران در گفت و گوی که با خبرگزاری فارس انجام داده بود، عنوان کرد:  ین موضوع صحت ندارد و حتما باید مستندات در معرض افکار عمومی قرار گیرد. هر فردی گمان می‌کند، چنین چیزی وجود دارد، مستندات آن را ارائه دهند چراکه نمی‌توان تنها به یک ادعا بسنده کرد.

 

سخنگوی شورای شهر تهران نیز در واکنش به ای خبر یادآور شده است: اتهام رشوه هیچ نسبتی با شورای شهر تهران ندارد .

علی اعطا درباره انتشار خبری به نقل از نایب رییس کمیسیون قضایی مجلس، در خبرگزاری فارس مبنی بر اینکه «سه تن از افرادی که در شورای اسلامی شهر دوره پنجم تهران حضور دارند، پیشنهاد رشوه دادند» گفت: اتهام رشوه هیچ نسبتی با شورای شهر تهران ندارد. تصمیم ما این بود که امشب دوشنبه، جلسه فوق العاده هم اندیشی، در رابطه با شیوه پیگیری این اتهام و اعاده حیثیت از اعضا تشکیل دهیم و بر اساس تصمیمات جمعی اقدام شود.

این عضو شورای شهر تهران با اشاره به تماس تلفنی سیدحسن رسولی، عضو دیگر شورای شهر با آقای نوروزی نایب رییس کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: ایشان به آقای رسولی گفته اند آنچه از ایشان نقل شده صحیح نیست، موضوع هیچ ربطی به شورای شهر تهران نداشته به شخص دیگری مربوط بوده است. همچنین آقای نوروزی گفته اند که امروز این گفته پیشین را در صداوسیما تکذیب و تصحیح می‌کنند.

به اعتقاد اعطا؛ امیدواریم این سخن که اتهام به هر 12 عضو شورای فعلی است که کاندیدای انتخابات شورای ششم هستند و همچنین اتهام به کلیت شوراست، زودتر از جانب ایشان تصحیح شود؛ تا اقدامات دیگری جهت اعاده حیثیت ضرورت پیدا نکند.

به اشتراک گذاری این مطلب!

مطالب مرتبط
نظرات

ارسال دیدگاه