news-details

بازداشت 433 نفر در مدیریت شهری و روستایی در 3 سال گذشته

آنطور که رئیس شورای عالی استان ها اعلام کرده است؛ در سه سال گذشته 433 نفر در حوزه شوراهای شهر و روستا شهرداران و کارمندان شهرداری ها بازداشت شده اند.

به گزارش گام نو؛ علیرضا احمدی در گفت و گویی که با خبرگزاری فارس داشته اعلام کرده است:  در چند ماه اخیر شورای عالی استان ها به عنوان نهاد نظارتی در حوزه مبارزه با فساد در شوراها و شهرداری ها با قوت وارد شده است و با همکاری و تعامل با دستگاه های نظارتی و امنیتی اقدامات خوبی در این زمینه رخ داد.

به گفته وی؛ در راستای مبارزه با فساد و نظارت، شورای عالی استان ها سامانه ثبت تخلفات و شکایات مردمی را راه اندازی کرد که در این سامانه روزانه 10 تا 15 تخلف ثبت و مورد پیگیری قراری می گیرد.

رئیس شورای عالی استان ها با اشاره به اینکه در سه ساله گذشته 433 نفر از اعضای شورا شهر و روستا، شهرداران و کارمندان شهرداری توسط دستگاه های امنیتی بازداشت شده اند،  یادآور شده است: شوراهای شهر و روستا حدود 126 هزار نفر در سراسر کشور هستند که از این تعداد افرادی هم تخلفاتی داشتند. بازداشت متخلفین نشان از قوت دستگاه نظارتی و قضایی درنظام جمهوری اسلامی ایران است و هرکس تخطی و تخلفی داشته باشد با آن برخورد می شود. اگر فردی از جایگاهی که دارد سوء استفاده کند قظعا با آن برخورد می شود و اینطور نیست که آن فرد رها شود.

به اشتراک گذاری این مطلب!

مطالب مرتبط
نظرات

ارسال دیدگاه