news-details

موج سواری سیاسی آقای شهردار از حوادث آبان 98 !

هر چند شهردار تهران سعی کرد از موضوع شکایت شهرداری تهران به اموال شهرداری در آبان 98 به نفع خود استفاده کند، اما در صحن علنی شورای شهر با انتقاد برخی از اعضا روبه رو شد.

به گزارش گام نو، در حالی که پیروز حناچی در اتاق مناظره ای که پنج شبه شب در شبکه اجتماعی کلاب هاوس راه اندازی شده بود بیشتر سعی کرد تا به جای ارائه کارنامه عملکرد 4 ساله این دوره مدیریت شهری به بازخوانی دوباره کارنامه 12 سال گذشته شهرداری تهران پرداخت و از سوال یکی از خبرنگاران رسانه های خارجی مبنی بر گذشت شهرداری از شکایت خود نسبت به پرونده محکومین آبان 98 به نفع خود و با هدف ایجاد محبوبیت در میان قشر روشنفکر استفاده کرد، اما امروز  سخنگوی شورای شهر تهران در تذکری با اشاره به این مساله عنوان کرد: شهردار تهران طبق قانون باید به نظرات نهادهای نظارتی توجه کند.

به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری فارسبه گفته علی اعطا؛ ای کاش پیروز حناچی شهردار تهران همان اندازه که نسبت به خسارت آبان 98 به اموال شهرداری نگرانی و دغدغه دارد نسبت به قرارداد خسارت بام‌لند هم نگرانی و دغدغه داشته باشد.

آنطور که این عضو شورای شهر تهران تاکید کرده است، ‌روندی که حناچی در رابطه با بررسی پرونده بام‌لند در پیش گرفت برخلاف مصلحت عمومی شهرداری، شهر و شهروندان است. به همین دلیل از حناچی درخواست دارم به صورتی عمل نکند که این شبه تقویت شود که در ماه‌های پایانی شورای پنجم مأموریت برخی جریان‌ها در شهرداری تطویل پیگیری قرارداد بام‌لند به منظور به نتیجه نرسیدن است.

به اشتراک گذاری این مطلب!

مطالب مرتبط
نظرات

ارسال دیدگاه