news-details

راه بهشت اصلاح طلبان به پاستور باز شد!

رئیس شورای شهر تهران خبر داد: برای کاندیداتوری ریاست جمهوری به عنوان یکی از اعضای حزب کارگزاران به بنده پیشنهاد شده است.

به گزارش گام نو، به رغم آنکه یکی از شعارهای این دوره مدیریت شهری سیاسی بودن این نهاد بود و مطرح می شد، شهرداران اخیر شهر تهران با رویای رئیس جمهور شدن، سکان اداره شهر تهران را برعهده گرفتند تا فعالیت های سیاسی و انتخاباتی خود را انجام دهند، اما گویا اصلاح طلبان این دوره مدیریت شهری با کناره گیری برخی از نامزدهای ریاست جمهوری 1400 خود به دنبال کاندیداهای جدید از میان اعضای شورای شهر و حتی شهردار تهران هستند.

محسن هاشمی درباره کاندیداای مطرح در انتخابات ریاست جمهوری عنوان کرده است: ما الان دو گروه داریم که با هم رقابت می‌کنند، ۴۰ سال است که در جمهوری اسلامی همینطور است، قبلا چپ و راست با هم رقابت می‌کردند، اما الان اصولگرا و اصلاح‌طلب با هم رقابت می‌کنند و ناخودآگاه هر کدام از کسانی که به عنوان نامزد احتمالی مطرح هستند، وابستگی به یکی از این جناح‌های سیاسی را دارند.

به اعتقاد وی، اکنون هم اصولگرایان و هم اصلاح‌طلبان در بلاتکلیفی قرار دارند و به نظر می‌آید، بلاتکلیفی اصولگرایان درباره‌ کاندیدا شدن آقای رئیسی باشد، چون اگر ایشان کاندیدا شود خیلی‌ها دیگر کاندیدا نخواهند شد و بعد از ایشان هم مسئله کاندیدا شدن آقای قالیباف مطرح است که در این صورت باز هم خیلی‌ها کاندیدا نخواهند شد.

رئیس شورای شهر تهران یادآور شد: در مورد اصلاح‌طلبان هم، نظرها کم کم به سمت کاندیداتوری حسن خمینی رفت که بعد با پیشنهاد مقام معظم رهبری ایشان کناره گرفت و بحث انتخاب کاندیدای مجدد مطرح شد. به بنده هم به عنوان یکی از اعضای حزب کارگزاران پیشنهاد شد، البته این به معنای آن نیست که من خودم قبول کرده باشم، بلکه در شورای مرکزی اصلاح‌طلبان اسم من هم مطرح شده و دوستان لطف فرمودند و اسم من را به عنوان یکی از نامزدهای احتمالی که احتمالا قرار است در موردم دفاعی صورت بگیرد قرار دادند و در مجموع همه‌ ما در یک بلاتکلیفی برای شرکت در انتخابات هستیم.

به اشتراک گذاری این مطلب!

مطالب مرتبط
نظرات

ارسال دیدگاه