news-details

استعفا؛ روش جدید اعضای شورای پنجم برای جلب توجه

استعفای نمایشی برخی از اعضای شورای شهر تهران این روزها به یک ترفند برای به کرسی نشاندن حرف خود جلب توجه نسبت به انتقاداتی که از عملکرد شورای شهر دارند، تبدیل شده است.

به گزارش گام نو؛ استعفای رئیس کمیته میراث فرهنگی و گردشگری شورای شهر تهران این روزها این سوال را برای منتقدان شهری ایجاد کرده است که چگونه اعضای شورای شهر که از نظر حزبی یکدست و همراه هستند، در تبیین نظرات خود در خصوص مسائل شهری قدرت چانه زنی و تفهیم نظرات خود به دیگران را نداشته و با استفاده از روش استعفا سعی در جلب توجه و به کرسی نشاندن نظرات خود دارند؟

رئیس شورای شهر تهران در این باره به رسانه ها اعلام کرده است: حسن خلیل آبادی مدتی است در مورد نحوه رسیدگی به پرونده باغات صحبت‌هایی دارد و برای همین درخواست استعفا داد که امروز این موضوع در شورا بررسی می‌شود.

به گفته محسن هاشمی؛ روز یکشنبه ۲۹ فروردین، در هیئت رئیسه شورای شهر تهران موضوع استعفای حسن خلیل آبادی مورد بحث و گفتگو قرار می‌گیرد و ایشان در این جلسه توضیحاتش را ارائه می‌دهد.

این عضو شورای شهر تهران یادآور شده است:  پس از بررسی این موضوع در هیئت رئیسه نتیجه اعلام خواهد شد و به امیدوارم مشکل پیش آمده هر چه سریع‌تر برطرف شود.

لازم به توضیح است که حسن خلیل آبادی، عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران هفته پیش نامه استعفای خود را به هیأت رئیسه شورا داده بود و قبل از آن نیز در سال ۹۹ حجت نظری چنین استعفای مشابهی را برای هیئت رئیسه شورا ارسال کرد که سرانجام این موضوع حل و فصل شد و حجت نظری از از استعفای خود صرف نظر کرد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

مطالب مرتبط
نظرات

ارسال دیدگاه