news-details

وضعیت سیاه پایتخت؛ مرگ روزانه 130 نفر شهروند تهرانی بر اثر کرونا

پیک چهارم کرونا این روزها وضعیت شهر تهران را بحرانی کرده و به گفته رئیس شورای شهر روزانه بیش از 130 تهرانی جان خود را بر اثر کرونا از دست می دهند.

به گزارش گام نو؛ شرایط ویژه شهر تهران با توجه به بزرگی و تعداد جمعیت ساکن در این کلانشهر زنگ های هشدار را برای متولیان و تصمیم گیران پایتخت به صدا در آورده است. رسیدن آمار تعداد فوتی های این شهر به روزانه بیش از 130 نفر حکایت از شرایط وخیم تهران در مقایسه با شهرهای دیگر دارد.

این در حالی است که استاندار تهران نیز اعلام کرده  است زیرساخت های بهداشتی و درمانی در استان تهران وضعیت خوبی ندارد و در فقر به سر می برد.

بر اساس شرایط موجود محسن هاشمی در حاشیه جلسه علنی روز یک شنبه شورای شهر تهران پیشنهاد داد تا شرکت شهر سالم به حوزه ورود واکسن اقدامات لازم را انجام دهد.

رئیس شورای شهر تهران یادآور شده است: از مسؤولان انتظار داریم مسأله واکسیناسیون پرسنل شهرداری تهران که بدون وقفه و تعطیلی در حال خدمت‌رسانی هستند و احتمال ابتلا به کرونا در آنها زیاد است مدنظر قرار دهند.

به گفته هاشمی؛ پاکبانان، کارگران میادین میوه و تره‌بار،کارکنان شهروند و پرسنل بخش سلامت شهرداری به صورت جدی در معرض ابتلا به ویروس کووید 19 هستند و با توجه به موافقت رئیس‌جمهور جهت تأمین واکسن توسط دستگاه‌های عمومی و خصوصی، شرکت شهرسالم می‌تواند به این حوزه ورود کند.

به اشتراک گذاری این مطلب!

مطالب مرتبط
نظرات

ارسال دیدگاه