news-details

نمره 15 محسن هاشمی به شورای پنجم شهر تهران

محسن هاشمی به عملکرد دوره پنجم شورای شهر تهران نمره 15 داده و عنوان کرده است در حوزه کاهش آسیب های اجتماعی در 4 سال اخیر عملکرد خوبی نداشته ایم.

به گزارش گام نو؛ رئیس شورای شهر تهران بر این باور است: شورای شهر آرامی داشتیم و اجازه ندادیم پرسنل شهرداری زیاد شوند و حتی ده هزار نفر را کم کردیم.

محسن هاشمی یادآور شده است: به شورای شهر نمره ۱۵ می‌دهم. البته بعضا این اتفاق افتاده است که نتوانستیم انتظارات مردم را کاملا تحقق بخشیم اما عملکرد شورا با شهرداری فرق می‌کند.

به اعتقاد وی؛ ما شهرفروشی نکردیم، قانون فروشی نکردیم، با رانت خواری مواجهه جدی کردیم، صیانت از فضای سبز را جدی دنبال کردیم، توسعه حمل ونقل عمومی را خیلی پیگیری کردیم اما از بخش دولت موفق نبویدم تا منابع را تامین کنیم. از سوی دیگر  حدود ۳۹ کیلومتر از خطوط مترو را تمام کردیم، اما در تجهیز دچار مشکل شدیم، همچنین در بافت فرسوده مصوبات خوبی داشتیم. البته در بحث آسیب‌های اجتماعی خیلی خوب پیش نرفتیم.

رئیس شورای شهر درواکنش به لقب شورای پنجم به شورای نامگذاری معابر بیان کرده است: برای ما حاشیه ساختند. ما تعداد زیادی نامگذاری کردیم و چند مورد از نظر برخی خوب فرض نشد، مثلا درباره نامگذاری خیابانی به نام آقایان بازرگان و شجریان گفتند چرا این اسامی را گذاشتید. یکی دو مورد تذکر جدی صورت گرفت که فورا آن را لغو کردیم اما بقیه که تذکر جدی نبود را نامگذاری کردیم. باید به این نکته اشاره کنم که موضوع نامگذاری از وظایف شورا است اما حساسیت روی آن ایجاد شد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

مطالب مرتبط
نظرات

ارسال دیدگاه