news-details

وعده های عملی نشده دولت در حوزه حمل و نقل عمومی

اصلاح طلبان شورای شهر تهران اعتقاد دارند بسیاری از وعده های و دولت در حوزه حمل و نقل عمومی عملی نشده که نمونه آن دستور تامین 1500 دستگاه اتوبوس طی سه ماه است.

به گزارش گام نو؛ انتقاد اعضای شورای شهر تهران از عملکرد دولت و وعده های عملی نشده ان این روزها زیاد شده است به گونه ای که رئیس شورای شهر تهران اعلام کرد: روحانی فروردین سال گذشته دستور تأمین فوری 1500 اتوبوس را طی سه ماه برای تهران داد اما ‌با گذشت یکسال حتی یک اتوبوس هم به دست‌مان نرسیده است.

محسن هاشمی بر این باور است: متأسفانه وعده‌های بدون پشتوانه، گفتار درمانی و دستورات فاقد آثار اجرایی یکی از مشکلات جدی دستگاه‌ها است به طوری که فروردین سال گذشته رئیس‌جمهور دستور تأمین 1500 اتوبوس را طی سه ماه برای تهران داد ولی با گذشت یکسال حتی یک اتوبوس هم به دست‌مان نرسیده است.

در کنار این  وعده عملی نشده رئیس جمهور باید موضوع  تولید قطار ملی را نیز به آن اشاره کرد که به رغم رونمایی از آن همچنان مدیریت شهری در انتظار وعده های آقای رئیس جمهور برای تولید این محصول و تامین ناوگان حمل و نقل عمومی است.

از سوی دیگر تعیین تکلیف بدهی 40 هزار میلیارد تومانی دولت به شهرداری تهران که بخش قابل توجهی از آن در حوزه حمل و نقل عمومی است را نیز باید به لیست وعده های عملی نشده حسن روحانی در اواخر  دولت دوازدهم به آن اشاره کرد و در نهایت اصلاح طلبان به این سوال بایدپاسخ دهند که چرا به رغم همراهی دولت و مدیریت شهری، نه بدهی دولت به شهرداری تهران پرداخت شد و نه وعده هایی که در طول 4 سال اخیر به شهروندان تهرانی داده شد، اجرایی شد؟

به اشتراک گذاری این مطلب!

مطالب مرتبط
نظرات

ارسال دیدگاه