news-details

ماجرای ارسال نامه جعلی از شورای عالی استان ها چه بود؟

این روزها ارسال نامه جعلی از شورای عالی استان ها به شورای شهر تهران بحث برانگیز شده است. به گفته محسن هاشمی این نامه از دفتر رئیس شورای عالی استان ها ارسال شده است.

به گزارش گام نو؛ ماجرای ارسال نامه بدون تاریخ، بدون امضا از دفتر رئیس شورای عالی استان ها در اواخر سال گذشته به رئیس شورای شهر تهران ابهامات زیادی را به وجود آورده بود که این مساله باعث شد تا محسن هاشمی به عنوان دریافت کننده این نامه مبهم توضیحاتی را به رسانه ها ارائه دهد.

آنطور که محسن هاشمی اعلام کرده است: نامه‌ای از سامانه دولت بدون شماره و امضا درباره مصوبه شورای عالی استان‌ها در حوزه باغات به ما ارسال شده بود که من این نامه را پیگیری کردم و اواخر اسفند هم نامه‌ای از شورای عالی استان‌ها به آقای قالیباف همراه با شماره نزد من آمد و پس از ارسال این نامه و مشخص شدن تناقضات نامه‌ها، جلسه اضطراری گذاشتیم که البته همان شب علیرضا احمدی مصاحبه‌ای با صدا و سیما انجام داد.

به گفته وی؛ علیرضا احمدی در مصاحبه‌ای با رسانه ملی اعلام کرد که موضوع نامه ابلاغ شده و در صورت عمل به آن، برخورد قضائی خواهد شد، بر همین اساس این موضوع را من در هیأت رئیسه مطرح کردم و در جلسه هیأت رئیسه هم اخباری از دفتر علیرضا احمدی به من رسید مبنی بر اینکه جعلیات در دفتر آن رخ داده است.

رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: من همان زمان با علیرضا احمدی و نمایندگان مجلس صحبت کردم که به من اعلام کردند که موضوع ذکر شده هنوز مسیر قانونی را طی نکرده و قابل اجرا نیست.

هاشمی در پاسخ به این پرسش که آیا علیرضا احمدی جعلی بودن نامه را پذیرفته است یا خیر، نیز توضیح داده است:  بله، ‌البته بنده متوجه نشدم که این نامه جعلی بود یا اشتباهی رخ داده است.

به اعتقاد رئیس شورای شهر تهران؛ تصور می‌کنم که اشتباهی در این راستا ایجاد شده باشد. البته نامه‌های دیگری به غیر از این مصوبه وجود دارد که آنها می‌تواند جعلی باشد و ما در شرایطی قرار گرفته‌ایم که قرار است همان مصوبات قبلی را اجرا کنیم تا خبرهای جدید در این راستا به ما اعلام کنند.

به اشتراک گذاری این مطلب!

مطالب مرتبط
نظرات

ارسال دیدگاه