news-details

شوآف تبلیغاتی شهرداری تهران در رویداد تهران 1400 بالاخره مشخص شد!

به رغم اینکه شهرداری تهران تلاش زیادی برای تبلیغ رویداد تهران 1400 در شهر و رسانه ها انجام داد، اما گزارش های شورای شهر موضوع دیگری را نشان می دهد.

به گزارش گام نو؛ رویداد «تهران 1400» از جمله طرح هایی بود که بسیار به مذاق پیروز حناچی خوش آمد و مقرر شد در آستانه قرن جدید در قالب این رویداد علاوه بر بررسی یکصد سال مدیریت شهری تهران اقدامات تاثیرگذاری را در این رابطه در حوزه های مختلف در شهر تهران اجرایی شود. حتی برای این رویداد بودجه قابل توجهی نیز در نظر گرفته شد.

اما تذکر سخنگوی شورای شهر تهران در جلسه علنی روز یکشنبه این جمع بندی را در مقابل منتقدان مدیریت شهری قرار داد که به رغم تبلیغاتی که در این خصوص انجام شده است، کاری خاصی در رویداد 1400 در شهر تهران اجرا نشده است.

 به گفته علی اعطا؛ متاسفانه امر چشم گیری از رویداد تهران ۱۴۰۰ در سطح شهر دیده نشد و عملا اتفاق ویژه ای رخ نداده است. این در حالی است که شورای شهر پیش تر در این خصوص مصوبه‌ای داشت اما ما متوجه نشدیم ماحصل آن چه بود. وقتی ما از یک رویداد صحبت می کنیم معنی آن این است که باید شاهد یک مجموعه وقایعی باشیم اما عملاً هیچ اطلاعی از این موضوع در دست نیست.

به اعتقاد سخنگوی شورای شهر تهران؛ متاسفانه چیزی چشم گیری از این رویداد در سطح شهر دیده نشد و عملاً اتفاق ویژه ای رخ نداد. لذا باید این موضوع را از شهردار تهران پیگیری کنیم که برای رویداد ۱۴۰۰ چه اتفاقی رخ داده است.

وی در این باره تاکید کرد: موضوع دیگر آن که شورای پنجم با یک رویکردهای مشخصی بر سر کار آمد. عملاً نمایش عینی رویکردهای شورا در مصوبات آن است. بخش قابل توجهی از مصوبات شورای پنجم عمل نشده به طوریکه این مصوبات یا کنار گذاشته شده یا در وقت خود اجرا نشده یا به شکل دیگری دنبال شده است. ما این مصوبات اجرا نشده را در شورا احصا کردیم. لذا از آقای هاشمی رئیس شورای شهر می خواهم که این مصوبات روی زمین مانده را پیگیری کند.

به اشتراک گذاری این مطلب!

مطالب مرتبط
نظرات

ارسال دیدگاه