news-details

افزایش 35 درصدی کرایه تاکسی های تهران در اردیبهشت 1400

افزایش 35 درصدی کرایه تاکسی های شهر تهران از ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری نشان داد که همچنان پایتخت نشینان باید منتظر افزایش هزینه زندگی باشند.

به گزارش گام نو؛ بعد از افزایش 100 درصدی هزینه زندگی پیرو افزایش عوارض های شهری در تهران این بار نوبت به افزایش 35 درصدی کرایه تاکسی های شهر تهران رسید تا شرایط برای زندگی در پایتخت سخت تر شود.

آنطور که مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران اعلام کرده است، این افزایش بر اساس مصوبه شورای شهر تهران از ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری اجرایی خواهد شد و رانندگانی که از روز گذشته کرایه‌های تاکسی را افزایش داده‌اند، تخلف کرده‌اند.

به گفته محمد روشنی، افزایش نرخ کرایه‌های تاکسی 35 درصد خواهد بود و در صورتی که رانندگان تاکسی از روز گذشته کرایه‌های خود را افزایش داده باشند تخلف است و شهروندان شکایات خود را می‌توانند از طریق تماس با شماره 1888 اطلاع دهند تا ما موضوع را پیگیری کنیم.

وی همچنین یادآور شده است: تهران 620 خط تاکسی دارد،‌گفت: برچسب‌گذاری تاکسی‌ها برای نرخ‌های جدید در سه نقطه تاکسی انجام می‌شود و سقف و کف کرایه‌ها در خطوط مختلف متفاوت است. حداکثر رانندگان تاکسی می‌توانند سه مسافر و رانندگان ون 7 مسافر را سوار کنند و اضافه سوار کردن مسافران به دلیل شرایط کرونا تخلف است و ما پیگیر شکایات مردمی خواهیم بود.

به اشتراک گذاری این مطلب!

مطالب مرتبط
نظرات

ارسال دیدگاه