news
بلدیه

متخصصان به بهشت نمی روند!

نحوی انتخاب شهردار تهران توسط منتخبین شورای ششم شهر تهران نشان می دهد، اختلاف بر سر گزینه نهایی شهردار تهران زیاد است چرا که برخی جریان ها به انتخاب یک چهره سیاسی به جای یک مدیر متخصص برای اداره شهر …
news
بلدیه

واگذاری دو ورزشگاه شهرداری تهران به سرخابی های پایتخت

در حالی شورای پنجم شهر تهران به تمدید قرار داد واگذاری دو ورزشگاه امام رضا(ع) و شهید کاظمی به سرخابی ها رای دادند که در صورت خصوصی سازی این مجموعه های ورزشی قرارداد شهرداری تهران با این دو تیم پایتخت فسخ خواهد شد.

news
هویت شهر

مرمت بازارچه نایب آقا آن هم در سال 1400!

به گفته شهردار منطقه 11 تهران فاز دوم طرح ساماندهی و مرمت بازاچه نایب آقا آغاز شد.

news
بلدیه

افزایش نابه سامانی های بصری شهر تهران با هدف کسب درآمد بیشتر

به رغم اینکه یکی از انتقاداتی که رسانه ها و کارشناسان شهری به دوره گذشته مدیریت شهری داشتند، بی توجهی به ساماندهی بیلبوردهای تبلیغاتی بود، اما با وجود ساماندهی این فضاهای تبلیغاتی، اما مدیریت شهری کنونی با هدف کسب درامد بیشتر باعث بازگشت هرج و مرج های بصری در پایتخت شد.

news
بلدیه

قرارداد سازمان رفاه با یاسر هاشمی به دلیل خدمات رسانی بهتر بود!

به رغم اینکه روز گذشته انتشار بر انعقاد قرار داد420 میلیون تومانی سازمان رفاه و خدمات اجتمای شهرداری تهران با موسسه رها به مدیرعاملی یاسر هاشمی برادر رئیس شورای شهر بر ساز شد،اما امروز مدیرعامل سازمان رفاه دلیل این قرارداد را ارائه خدمات بهتر از سوی این موسسه عنوان کرده است.

news
بلدیه

بدهی 65 هزار میلیارد تومانی؛ میراث مدیریت 4 ساله اصلاح طلبان

برآوردهای اولیه منتخبین ششمین دوره شورای شهر تهران حکایت از بدهی 65 هزار میلیارد تومانی شهرداری تهران دارد.

news
بلدیه

انتخاب درست گزینه شهردار تهران، چالش بزرگ اعضای شورای ششم شهر

به رغم اینکه همچنان گمانه زنی ها در خصوص کاندیداهای منتخب سمت شهردار تهران در رسانه های مجازی ادامه دارد، اما گویا منتخبین شورای ششم 12 مرداد نتیجه نهایی انتخاب گزینه های شهردار آینده تهران را اعلام میکنند.

news
هویت شهر

دفتر امیر کبیر محل استقرار پلیس بازار شد!

رئیس کمیته برنامه و بودجه شورای شهر تهران نسبت به واگذار شدن دفتر کار امیرکبیر به محل استقرار پلیس در بازار انتقاد کرد.

news
بلدیه

تکرار استخدام های نجومی در آخرین روزهای فعالیت مدیریت شهری اصلاح طلبان

هر چند یکی از انتقادات اصلاح طلبان در 4 سال گذشته انجام استخدام های نجومی یا اتوبوسی در دوره گذشته مدیریت شهری بود، اما به نظر می رسد، این استخدام ها در انتهای هر دوره به عنوان یک قانون نانوشته توسط مدیران اجرا می شود.

news
بلدیه

بذل و بخشش اموال شهر تهران در آخرین روزهای مدیریت اصلاح طلبان

در حالی لایحه یک فوریت فروش یک ملک شهر تهران به فدراسیون فوتبال در صحن علنی شورای شهر مطرح شد که به اعتقاد اعضا، بذل و بخشش های آقای شهردار در روزهای آخر فعالیت خود معنایی ندارد.

news
زیست شهر

تحقق وعده انتخاباتی لیست جمهور با قتل عام باغ های تهران!

به رغم اینکه تصویب مصوبه خانه باغ طبق شعار اصلاح طلبان شورای پنجم شورای شهر یکی از مگا پروژه های اصلاح طلبان بود، اما رای به باغ نبود یک زمین مزروعی در منطقه 18 وعده انتخاباتی ای بود که محسن هاشمی به تصویب آن تاکید کرد.