news
بلدیه

جشن نیکوکاری امسال ۱۲ اسفند در میادین اصلی شهر آغاز می شود

مدیرکل کمیته امداد استان تهران گفت: جشن نیکوکاری امسال با شعار «عیدی برای همه» از پنجشنبه ۱۲ اسفند در میادین اصلی شهر آغاز می شود.
news
بلدیه

اعتراض برخی اعضای شورای شهر به پروژه شهرفروشی در پایتخت

حواشی جلسه دیروز شورای شهر تهران درباره فروش املاک شهرداری به این مساله تأکید داشت که مدیریت شهری دوره پنجم خود هیچ برنامه‌ای برای درآمدزایی قانونی ندارد.

news
بلدیه

آغاز امتحانات نهایی دانش آموزان از یکم خرداد

رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش گفت: یکم خرداد ۱۴۰۱، زمان آغاز امتحانات نهایی دانش آموزان است.

news
بلدیه

عجله شهرداری تهران برای حضور زودهنگام در انتخابات

با اینکه هنوز چند ماه به انتخابات ۱۴۰۰ مانده است اما سخنان عجیبی از سوی برخی مدیران ارشد شهرداری شنیده شده که رنگ و بوی انتخاباتی می‌دهد.

news
بلدیه

نهضت عدالت تربیتی در آموزش و پرورش آغاز شد

مشاور وزیر آموزش و پرورش در قرارگاه عملیاتی عدالت تربیتی و نصیب آموزشی برابر از آغاز نهضت عدالت تربیتی در آموزش و پرورش خبر داد.

news
بلدیه

فساد اداری در شوراهای اسلامی شهرها و شهرداری ها ادامه دارد

در حالی رئیس شورای عالی استان ها خبر از بازداشت 75 نفر از اعضای شوراهای شهر می دهد که آمار سخنگوی قوه قضائیه حکایت از بازداشت 170 نفری در مجموعه مدیریت شهری در سال 98 دارد.

news
بلدیه

وحدت‌کار مدیرعامل سازمان پایانه‌ها و پارک‌سوارهای شهرداری شد

شهردار تهران، مهدی وحدت‌کار را طی حکمی به عنوان عضو هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان پایانه‌ها و پارک‌سوارهای شهرداری تهران منصوب کرد.

news
هویت شهر

جنگ توئیتری دولت و شهرداری بر سر محله جماران!

اختلاف دولت و شهرداری تهران بر سر محدودیت ارتفاعی در ساخت و سازهای محله جماران باعث شد تا دیوان عدالت اداری مصوبه شورای عالی شهرسازی و معماری را ابطال کند.

news
بلدیه

مدیرکل منابع انسانی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها منصوب شد

رییس سازمان دهیاری‌ها و شهرداری‌های کشور، محمدرضا بیضاوی به عنوان مدیرکل جدید منابع انسانی، پشتیبانی و امور فنی این سازمان معرفی شد.

news
بلدیه

افزایش 100 درصدی هزینه زندگی در تهران

سه مصوبه افزایش 50 درصدی عوارض ساختمانی، 25 درصدی ورود به طرح ترافیک و 25 درصدی پارک حاشیه ای شورای شهر تهران هزینه زندگی را برای سال آینده 100 برابر کرد!

news
بلدیه

تذکر امانی درباره لزوم توجه به وضعیت مسکن کارکنان شهرداری

عضو شورای شهر تهران گفت: پیشنهاد می‌کنم با توجه به قوانین فرادستی در حوزه تعاونی‌ها، حمایت از تولید مسکن، بتوان مشکل کارکنان شهرداری منطقه ۳ را حل کرد.