news
بلدیه

متخصصان به بهشت نمی روند!

نحوی انتخاب شهردار تهران توسط منتخبین شورای ششم شهر تهران نشان می دهد، اختلاف بر سر گزینه نهایی شهردار تهران زیاد است چرا که برخی جریان ها به انتخاب یک چهره سیاسی به جای یک مدیر متخصص برای اداره شهر …
news
نمایه شهر

کرونا به جان سازنده شیرهای میدان حر افتاد!

هر چند طبق وعده های معاون فنی سازمان زیبا سازی شهر تهران قرار بود، شیرهای تخریب شده میدان حر اواسط خرداد ماه آماده رونمایی شوند، اما مدیران شهری دلیل این تاخیر را ابتلای سازنده شیرهای جدید به کرونا عنوان کرده اند.

news
بلدیه

دو ماراتن مدیریت شهری اصلاح طلبان برای اتمام پروژه های نیمه کاره!

به رغم اینکه مدیریت این دوره شهر تهران 4 سال زمان داشت تا تکلیف پروژه های نیمه کاره را تعیین کند، اما یک هفته مانده به انتخابات 1400 در تلاش است تا کارنامه خود را پر جلوه دهد.

news
بلدیه

ادعای نوسازی 50 درصداز پلاک های فرسوده پایتخت در آخرین روزهای فعالیت شهرداری!

بعد از اعلام خبر افزوده شدن 45 درصد به بافت فرسوده شهر تهران و اقرار معاون شهرسازی و معماری به نبود مدل ثابت در احیای بافت فرسوده، اکنون مدیرعامل نوسازی شهر تهران مدعی نوسازی 50 درصد از بافت فرسوده شهر تهران شده است.

news
بلدیه

تلاش رئیس کمیسیون شهرسازی شورا برای دور زدن شورای شهر تهران بی نتیجه ماند

هر چند رئیس کمیسیون شهرسازی شورا سعی کرد تا با دور زدن شورای شهر مصوبه ای را در حمایت از صاحبان باغات شهر تهران در کمیسیون ماده 5 به تصویب برساند، اما این مصوبه توسط رئیس شورای شهر باطل شد.

news
بلدیه

مردودی مدیریت اصلاحات شهرداری تهران در حوزه فرهنگی!

هر چند شهردار تهران بر این باوراست که در تمامی حوزه های شهری کارنامه قابل قبولی دارد، اما کارشناسان شهری بر این باورند کارنامه این دوره مدیریت شهری در حوزه فرهنگی مردود است.

news
بلدیه

تدبیر این دوره مدیریت شهری؛ ورزش و سرگرمی در سوله های بحران!

در حالی که شهر تهران باید در برابر وقوع بحران‌های احتمالی آماده باشد اما سوله‌های بحران پایتخت در اختیار سازمان ورزش است.

news
هویت شهر

تبدیل تهران به برند گردشگری خواست این دوره نبود!

کارشناسان گردشگری بر این باورند با توجه به ایجاد زیرساخت هایی که در طول یک دهه قبل در تهران ایجاد شده، تهران در این دوره مدیریت شهری می توانست به برند گردشگری تبدیل شود

news
بلدیه

بازی حناچی از نقطه پایان نجفی!

امروز شهردار تهران گزارش تحویل و تحول 4 سال اخیر مدیریت شهری را در دوره اصلاحات ارائه کرد. گزارشی که سعی شد به عنوان آخرین تلاش اصلاح طلبان در 4 سال گذشته تلقینی برای تحقق وعده های داده شده باشد.

news
بلدیه

شهردار تهران راضی؛ اعضای شورای شهر ناراضی!

صبح امروز شهردار تهران در حالی گزارش موسوم به تحویل و تحول رادر صحن علنی شورا ارائه کرد که به اعتقاد اعضای شورای شهر تهران هیچ کدام از نکاتی که باید در ای گزارش رعایت شود، زیر پا گذاشته شده بود.

news
بلدیه

حسرت آقای شهردار برای عدم تبدیل تهران به مقصد گردشگری

پیروز حناچی از اینکه برای تحقق وعده تبدیل تهران به مقصد گردشگری اقدامی در این دور مدیریت شهری انجام نشده، متاسف است.