news
بلدیه

متخصصان به بهشت نمی روند!

نحوی انتخاب شهردار تهران توسط منتخبین شورای ششم شهر تهران نشان می دهد، اختلاف بر سر گزینه نهایی شهردار تهران زیاد است چرا که برخی جریان ها به انتخاب یک چهره سیاسی به جای یک مدیر متخصص برای اداره شهر …
news
عمران شهر

بازگشت شهرداری به طرح های عمرانی مدیریت شهری سابق

شهردار منطقه 3 تهران در حالی خبر از احداث زیر گذر میدان ونک با هدف کاهش بار ترافیکی در این محدوده می دهد که این پروژه از جمله طرح های دوره گذشته مدیریت شهری بود که اجرایی نشد.

news
زیست شهر

بمب ساعتی تهران فعال شد!

کارشناسان شهری از افزایش میزان فرونشست های زمین در شهر تهران به عنوان یک بمب ساعتی یاد کرده و عنوان کرده اند؛به‌دلیل افت سطح آب‌های زیرزمینی تهران بستر جغرافیایی این شهر ۳۶ سانتی‌متر در سال فرو می‌نشیند.

news
عمران شهر

کارت زرد شورا به معاون فنی و عمران شهرداری تهران!

رئیس کمیته بودجه شورای شهر تهران نسبت به وضعیت خطر در کانال ابوذر تهران واقع در منطقه 14 به معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران تذکر و اخطار داد.

news
بلدیه

رشد 30 درصدی قیمت مسکن در تهران!

به رغم اینکه منتقدان شهری بر این باورنددر طول 4 سال اخیر با توجه به وعده های دولت و مدیریت شهری کاری برای نوسازی بافت فرسوده در شهر تهران انجام نداده، اما مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران تاکید دارد که بیش از 11هزار پلاک نوسازی شده است.

news
بلدیه

افزایش نابه سامانی های بصری شهر تهران با هدف کسب درآمد بیشتر

به رغم اینکه یکی از انتقاداتی که رسانه ها و کارشناسان شهری به دوره گذشته مدیریت شهری داشتند، بی توجهی به ساماندهی بیلبوردهای تبلیغاتی بود، اما با وجود ساماندهی این فضاهای تبلیغاتی، اما مدیریت شهری کنونی با هدف کسب درامد بیشتر باعث بازگشت هرج و مرج های بصری در پایتخت شد.

news
بلدیه

قرارداد سازمان رفاه با یاسر هاشمی به دلیل خدمات رسانی بهتر بود!

به رغم اینکه روز گذشته انتشار بر انعقاد قرار داد420 میلیون تومانی سازمان رفاه و خدمات اجتمای شهرداری تهران با موسسه رها به مدیرعاملی یاسر هاشمی برادر رئیس شورای شهر بر ساز شد،اما امروز مدیرعامل سازمان رفاه دلیل این قرارداد را ارائه خدمات بهتر از سوی این موسسه عنوان کرده است.

news
بلدیه

بدهی 65 هزار میلیارد تومانی؛ میراث مدیریت 4 ساله اصلاح طلبان

برآوردهای اولیه منتخبین ششمین دوره شورای شهر تهران حکایت از بدهی 65 هزار میلیارد تومانی شهرداری تهران دارد.

news
بلدیه

بذل و بخشش اموال شهر تهران در آخرین روزهای مدیریت اصلاح طلبان

در حالی لایحه یک فوریت فروش یک ملک شهر تهران به فدراسیون فوتبال در صحن علنی شورای شهر مطرح شد که به اعتقاد اعضا، بذل و بخشش های آقای شهردار در روزهای آخر فعالیت خود معنایی ندارد.

news
زیست شهر

تحقق وعده انتخاباتی لیست جمهور با قتل عام باغ های تهران!

به رغم اینکه تصویب مصوبه خانه باغ طبق شعار اصلاح طلبان شورای پنجم شورای شهر یکی از مگا پروژه های اصلاح طلبان بود، اما رای به باغ نبود یک زمین مزروعی در منطقه 18 وعده انتخاباتی ای بود که محسن هاشمی به تصویب آن تاکید کرد.

news
بلدیه

مدیریت خسته این روزهای آقای شهردار، صدای اعضای شورای شهر را در آورد

به رغم اینکه تا زمان تحویل مدیریت شهری به شورای ششم شهر تهران، شهردار تهران موظف به اجرای مصوبات شورای شهر است، اما بی توجهی او باعث اعتراض اعضا به روند اداره شهر در مدت زمان باقی مانده شد.