news
بلدیه

متخصصان به بهشت نمی روند!

نحوی انتخاب شهردار تهران توسط منتخبین شورای ششم شهر تهران نشان می دهد، اختلاف بر سر گزینه نهایی شهردار تهران زیاد است چرا که برخی جریان ها به انتخاب یک چهره سیاسی به جای یک مدیر متخصص برای اداره شهر …
news
بلدیه

بذل و بخشش اموال شهر تهران در آخرین روزهای مدیریت اصلاح طلبان

در حالی لایحه یک فوریت فروش یک ملک شهر تهران به فدراسیون فوتبال در صحن علنی شورای شهر مطرح شد که به اعتقاد اعضا، بذل و بخشش های آقای شهردار در روزهای آخر فعالیت خود معنایی ندارد.

news
همسایه ها

سرما آمد، گرمخانه ها پر شد!

به گفته مدیر عامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران با ورود موج سرمایه به تهران 80 درصد از ظرفیت گرمخانه های پایتخت پر شد.

news
بلدیه

فشار اقتصادی؛ نتیجه بزرگترین جراحی اصلاح طلبان بر پیکره شهرداری تهران

قرار بودادغام دو معاونت برنامه ریزی و منابع انسانی به عنوان بزرگترین جراحی اصلاح طلبان به چابک سازی بدنه شهرداری تهران کمک کند، اماکاهش 4 میلیون تومانی دستمزد کارکنان تنها فشار اقتصادی را برای آنها به ارمغان آورد.

news
همسایه ها

مصائب شهرری؛ از آلودگی هوا تا دکل های های برق فشار قوی

بالاخره بعد از 4 سال انتظار رابط شورایاری منطقه20 تهران این فرصت را پیدا کرد با ارائه گزارشی از وضعیت محله های شهرری از مصائب این محدوده تاریخی صحبت کند.

news
بلدیه

نور چشمی ها مصون از حکم شهردار تهران!

یک ماه پیش بود که پیروز حناچی طی حکمی تاکید کرد مدیران شهری که وارد لیست انتخاباتی می شوند باید استعفا دهند اما انتشار برخی لیست های انتخاباتی حکایت از استفاده مدیران شهرداری از امکانات شهری برای تبلیغ خود دارد.

news
بلدیه

تقدیر از عملکرد کارکنان شهرداری تهران؛ نوش دارو بعد از مرگ سهراب!

هر چند یکی از دلایل کاهش اعتماد بدنه شهرداری به این دوره مدیریت شهری، بی توجهی مدیران ارشد شهرداری به موضوع ساماندهی نیروی انسانی است، اما گویا اعضای شورای شهر سعی دارند با تقدیر از کارکنان از بدنه شهرداری رای کسب کنند.

news
بلدیه

دو ماراتن مدیریت شهری اصلاح طلبان برای اتمام پروژه های نیمه کاره!

به رغم اینکه مدیریت این دوره شهر تهران 4 سال زمان داشت تا تکلیف پروژه های نیمه کاره را تعیین کند، اما یک هفته مانده به انتخابات 1400 در تلاش است تا کارنامه خود را پر جلوه دهد.

news
بلدیه

تهران و 4 هزار کودک کار و زباله گرد

آمارهای مدیر کل بهزیستی استان تهران حکایت از فعالیت 4 هزار کودک کار و زباله گرد در استان تهران دارد.

news
بلدیه

تلاش رئیس کمیسیون شهرسازی شورا برای دور زدن شورای شهر تهران بی نتیجه ماند

هر چند رئیس کمیسیون شهرسازی شورا سعی کرد تا با دور زدن شورای شهر مصوبه ای را در حمایت از صاحبان باغات شهر تهران در کمیسیون ماده 5 به تصویب برساند، اما این مصوبه توسط رئیس شورای شهر باطل شد.

news
بلدیه

عنایت پدرانه شهردار تهران شامل حال کارگران نشد!

اگرچه شهردار تهران بر این باور است که توجه پدرانه ای را به محله های کم برخوردار و جنوب شهر دارد، اما گویا وی نگاه پدرانه ای به اجحاف در پرداخت حقوق کارگران ندارد!