news
اقتصاد شهر

تفاوت بودجه 1400 تهران با امسال، 6 هزار میلیارد ناقابل!

شهردار تهران در حالی لایحه بودجه سال 1400 را ارایه کرد که در خوشبینانه ترین حالت پیش بینی می شود تا پایان امسال 20 درصد از بودجه سال جاری محقق نشود.

news
بلدیه

یک پست شهردار و 41 گزینه!

در حالی منتخبین شورای ششم شهر تهران سعی دارند تا اشتباهاتی که در دوره پنجم شورا در انتخاب شهردار به وجود آمد را تکرار نکنند که انتخاب 41 نفر گزینه برای تنها یک پست در مدیریت شهری، روند این انتخابات را به یک فستیوال تبدیل کرده است.

news
اقتصاد شهر

احتمال کسری 20 درصدی بودجه شهرداری تهران در سال 99

برآوردهای رئیس کمیته بودجه شورای شهر نشان می دهد در خوش بینانه ترین حالت شهرداری تهران حداقل 20 درصد کسری بودجه در سال 99 روبه روست.

news
اقتصاد شهر

بانک ایران زمین متمایز در خدمات آنلاین

مشتریان بانک ایران زمین امروزه دیگر نیازی به مراجعه به شعبات بانک ها ندارند و با بهره گیری از بسترها و امکانات ایجاد شده با سهولت و سرعت، بدون محدودیت‌های مکانی و زمانی خدمات مورد نیاز خود را دریافت می ‌کنند.

news
اقتصاد شهر

سناریوی شهرداری تهران در گران اداره شدن پایتخت در 1400

یکی از پیامدهای اقتصادی در این دوره مدیریت شهری گران اداره شدن پایتخت است. موضوعی که در نهایت باعث گرانی زندگی در تهران شد.

news
اقتصاد شهر

بانکداری دیجیتالی الزامی برای توسعه ایران زمین

لازمه‌ی بانکداری دیجیتالی، طراحی محصول و خدمات بانکداری مبتنی بر شناخت کامل از نیازها و مشکلات و چالش های تک‌تک مشتریان بانک است.

news
اقتصاد شهر

افزایش سرعت برنامه های ایران زمین برای مقابله با امیکرون

بانک ها با آماده‌سازی زیرساخت‌های لازم و ارائه خدمات الکترونیکی سریع و آسان به فکر این افتادند تا نیاز مشتریان به مراجعه حضوری کمتر شود در این بین ارایه خدمات دیجیتال از سوی بانک ایران زمین شدت بیشتر گرفت.

news
اقتصاد شهر

توسعه فناوری برنامه ایران زمین برای تحول دیجیتال

پلت‌فرم بانکداری دیجیتال ایران‌ زمین «فراز» بابهره‌ گیری فناوری روز تلاش می‌کند تاباپیاده‌سازی بانکداری دیجیتال پنجره‌ای جدید از خدمات بانکی ارائه کند.

news
اقتصاد شهر

جلوه های درخشان عمل به مسئولیت اجتماعی در بانک ایران زمین

بانک ایران زمین، مانند برخی ازسازمانهایی که مسئولیت خودرا تنها در حوزه کارویژه اقتصادی تعریف نکرده اند، به مسئولیت اجتماعی نگاهی واقع بینانه و کارکردی دارد.

news
اقتصاد شهر

استفاده از ظرفیت شبکه اجتماعی در توسعه بانکداری دیجیتالی

روابط‌عمومی ایران زمین برای تقویت ارتباط دو سویه در راستای تحقق بانکداری دیجیتال در ایران زمین برنامه هایی را اجرا کرده است.