news
هویت شهر

پرونده هزار و یک شهربسته شد، گود دریاچه شهدای خلیج فارس پر شد!

بعد از فسخ قرارداد پروژه هزار و یک شهر، مدیرعامل شرکت عمرانی کارکنان شهرداری تهران خبر از پر شدن گود رها شده دریاچه شهداری خلیج فارس بعد از 7 سال داد.
news
بلدیه

واگن و اتوبوس جدید نداریم، با دو ماسک وارد شوید!

به رغم آنکه بارها اعلام شده، تنها راهکار کاهش ازدهام در حمل و نقل عمومی پایتخت، افزوده شدن واگن های مترو و اتوبوس های تهران است، اما گویا دولت به جای عملی کردن وعده های خود تنها راهکار استفاده دو ماسک را به تهرانی ها دارد.

news
هویت شهر

مرمت بازارچه نایب آقا آن هم در سال 1400!

به گفته شهردار منطقه 11 تهران فاز دوم طرح ساماندهی و مرمت بازاچه نایب آقا آغاز شد.

news
زیست شهر

فوت 27 هزار و 500 تهرانی بر اثر کرونا!

طبق آمارهایی که مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) اعلام کرده اس، از 68000 متوفی کرونایی در کشور در طول 14 ماه اخیر 27500 متوفی تهرانی بوده اند که عملیات تطهیر آنها در بهشت زهرا انجام شده است.

news
زیست شهر

بایکوت بلندمرتبه سازی در تهران!

به گفته مدیرکل معماری و ساختمان معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران دیگر اجازه ساخت بلندمرتبه های ۱۵، ۲۰ یا ۴۰ طبقه در تهران داده نخواهد شد.

news
زیست شهر

رکورد سازی شهرداری تهران در حوزه مترو ادامه دارد!

شرکت مترو تهران مدعی شده، در طول 4 سال اخیر هر سال 8 ایستگاه مترو افتتاح شده که یک رکورد است اما گویا رکوردسازان شهرداری فراموش کرده اند، تهرانی ها برای افتتاح این ایستگاه ها نزدیک به 4 سال انتظار کشیدند.

news
هویت شهر

دفتر امیر کبیر محل استقرار پلیس بازار شد!

رئیس کمیته برنامه و بودجه شورای شهر تهران نسبت به واگذار شدن دفتر کار امیرکبیر به محل استقرار پلیس در بازار انتقاد کرد.

news
بلدیه

حیف و میل بیت المال در شورای عالی استان ها!

به گفته رئیس شورای عالی استان ها در زمان ریاست الویری در این شورا حقوق های نامتعارفی به کارکنان داده می شد که با ورود سازمان بازرسی، بخش از این پول ها بازگردانده شد.

news
زیست شهر

کرونا وارد گرمخانه های تهران شد!

طبق اعلام مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های شهرداری راه بیماری کرونا به گرمخانه های شهر تهران باز شد و تست تعدادی از مددکاران و مددجویان این بخش مثبت گزارش شده است.

news
زیست شهر

ماجرای آقای رئیس جمهور و اتوبوس هایی که به پایتخت نرسیدند!

در طول 8 سال اخیر بسیاری از وعده های روحانی برای پایتخت نشینان عملی نشد. آخرین وعده آقای رئیس جمهور خرید 5000 دستگاه اتوبوس بود که در حد شعار باقی ماند.

news
بلدیه

آیا حناچی به شرط شورای شهر برای نرفتن به پاستور پایبند است؟

هر چند اعضای شورای شهر تهران اعلام می کنند شهردار تهران برنامه ای برای انتخابات ریاست جمهوری 1400 ندارد، اما سوال این است که آقای شهردار چقدر به این مساله پایبند است؟