news
بلدیه

طرح خلق الساعه خرید واکسن توسط شهرداری منتفی شد!

بعد از تبلیغات فراوانی که مدیریت شهری در خصوص خرید واکسن توسط شهرداری تهران انجام و یک طرح دو فوریتی ای نیز روانه شورای شهر شد، اما اکنون رئیس کمیته سلامت شورا خبر از منتفی شدن خرید واکسن داده است.
news
بلدیه

نوشدارو بعد از مرگ سهراب؛ ورود حراست شهرداری به رسوایی بزرگ!

هرچند ابعاد تخلف مناطق22گانه شهرداری تهران در توزیع واکسن پاکبان گسترده تر از مواردی است که در رسانه ها تا کنون منعکس شده، اما شهرداری تهران درصدد بی اهمیت جلوه دادن این تخلف است.

news
بلدیه

واگن و اتوبوس جدید نداریم، با دو ماسک وارد شوید!

به رغم آنکه بارها اعلام شده، تنها راهکار کاهش ازدهام در حمل و نقل عمومی پایتخت، افزوده شدن واگن های مترو و اتوبوس های تهران است، اما گویا دولت به جای عملی کردن وعده های خود تنها راهکار استفاده دو ماسک را به تهرانی ها دارد.

news
همسایه ها

سرما آمد، گرمخانه ها پر شد!

به گفته مدیر عامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران با ورود موج سرمایه به تهران 80 درصد از ظرفیت گرمخانه های پایتخت پر شد.

news
همسایه ها

مصائب شهرری؛ از آلودگی هوا تا دکل های های برق فشار قوی

بالاخره بعد از 4 سال انتظار رابط شورایاری منطقه20 تهران این فرصت را پیدا کرد با ارائه گزارشی از وضعیت محله های شهرری از مصائب این محدوده تاریخی صحبت کند.

news
زیست شهر

فوت 27 هزار و 500 تهرانی بر اثر کرونا!

طبق آمارهایی که مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) اعلام کرده اس، از 68000 متوفی کرونایی در کشور در طول 14 ماه اخیر 27500 متوفی تهرانی بوده اند که عملیات تطهیر آنها در بهشت زهرا انجام شده است.

news
زیست شهر

ماجرای آقای رئیس جمهور و اتوبوس هایی که به پایتخت نرسیدند!

در طول 8 سال اخیر بسیاری از وعده های روحانی برای پایتخت نشینان عملی نشد. آخرین وعده آقای رئیس جمهور خرید 5000 دستگاه اتوبوس بود که در حد شعار باقی ماند.

news
زیست شهر

کرونا وارد گرمخانه های تهران شد!

طبق اعلام مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های شهرداری راه بیماری کرونا به گرمخانه های شهر تهران باز شد و تست تعدادی از مددکاران و مددجویان این بخش مثبت گزارش شده است.

news
زیست شهر

سرپوش گذاشتن روی ضعف های مدیریتی با لغو طرح ترافیک!

لغو چند باره طرح ترافیک از سوی متولیان ستاد مبارزه با کرونای شهر تهران نشان داد، به جای مدیریت بیماری کرونا، تنها به دنبال راهکارهای آنی برای منحرف کردن افکار عمومی هستند.

news
بلدیه

ادغام؛ تیر خلاص آقای شهردار به اداره کل ایثارگران!

بعد از ادغام دو معاونت منابع انسانی و توسعه و برنامه ریزی شهرداری، این بار ادغام اداره کل ایثارگران با اداره کل رفاه شهرداری تهران با اعتراضات زیادی همراه بود.

news
بلدیه

کاهش فاصله شمال و جنوب تهران با ساخت زمین تنیس!

اعضای شورای شهر بر این باورند در کاهش فاصله بین شمال و جنوب شهر تهران نه تنها اقدام به ساخت مجموعه های ورزشی در مناطق جنوبی کرده اند، بلکه این روند را در بودجه شهرداری تهران نیز به کار برده اند.