news
هویت شهر

پرونده هزار و یک شهربسته شد، گود دریاچه شهدای خلیج فارس پر شد!

بعد از فسخ قرارداد پروژه هزار و یک شهر، مدیرعامل شرکت عمرانی کارکنان شهرداری تهران خبر از پر شدن گود رها شده دریاچه شهداری خلیج فارس بعد از 7 سال داد.
news
عمران شهر

بازگشت شهرداری به طرح های عمرانی مدیریت شهری سابق

شهردار منطقه 3 تهران در حالی خبر از احداث زیر گذر میدان ونک با هدف کاهش بار ترافیکی در این محدوده می دهد که این پروژه از جمله طرح های دوره گذشته مدیریت شهری بود که اجرایی نشد.

news
بلدیه

امپراطوری پول پاشی و اعتبار خریدن سیاسی را سرنگون کردیم

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران مدعی است که در طول 4 سال اخیر شورای شهر توانسته امپراطوری پول پاشی و خرید اعتبار سیاسی دوره گذشته مدیریت شهری را سرنگون کنند.

news
عمران شهر

کارت زرد شورا به معاون فنی و عمران شهرداری تهران!

رئیس کمیته بودجه شورای شهر تهران نسبت به وضعیت خطر در کانال ابوذر تهران واقع در منطقه 14 به معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران تذکر و اخطار داد.

news
بلدیه

شفافیت غیر شفاف آقای شهردار!

شهردار تهران تصور می کندکه به وعده خود عمل کرده و لیست دریافت کنندگان واکسن را در سامانه شفافیت قرار داده است، آن هم تنها با انتشار کد ملی و منطقه مشغول به خدمت.

news
بلدیه

اما و اگرهای طرح خرید واکسن توسط شهرداری!

در حالی شورای شهر تهران در قالب طرح دو فوریتی خرید واکسن توسط شهرداری تهران امروز از دستور شورای شهر تهران خارج شد که به اعتقاد منتقدان مدیریت شهری تصویب این طرح پوپولیستی با اما و اگرهایی روبه روست.

news
بلدیه

واگن و اتوبوس جدید نداریم، با دو ماسک وارد شوید!

به رغم آنکه بارها اعلام شده، تنها راهکار کاهش ازدهام در حمل و نقل عمومی پایتخت، افزوده شدن واگن های مترو و اتوبوس های تهران است، اما گویا دولت به جای عملی کردن وعده های خود تنها راهکار استفاده دو ماسک را به تهرانی ها دارد.

news
زیست شهر

فوت 27 هزار و 500 تهرانی بر اثر کرونا!

طبق آمارهایی که مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) اعلام کرده اس، از 68000 متوفی کرونایی در کشور در طول 14 ماه اخیر 27500 متوفی تهرانی بوده اند که عملیات تطهیر آنها در بهشت زهرا انجام شده است.

news
زیست شهر

بایکوت بلندمرتبه سازی در تهران!

به گفته مدیرکل معماری و ساختمان معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران دیگر اجازه ساخت بلندمرتبه های ۱۵، ۲۰ یا ۴۰ طبقه در تهران داده نخواهد شد.

news
زیست شهر

رکورد سازی شهرداری تهران در حوزه مترو ادامه دارد!

شرکت مترو تهران مدعی شده، در طول 4 سال اخیر هر سال 8 ایستگاه مترو افتتاح شده که یک رکورد است اما گویا رکوردسازان شهرداری فراموش کرده اند، تهرانی ها برای افتتاح این ایستگاه ها نزدیک به 4 سال انتظار کشیدند.

news
زیست شهر

ماجرای آقای رئیس جمهور و اتوبوس هایی که به پایتخت نرسیدند!

در طول 8 سال اخیر بسیاری از وعده های روحانی برای پایتخت نشینان عملی نشد. آخرین وعده آقای رئیس جمهور خرید 5000 دستگاه اتوبوس بود که در حد شعار باقی ماند.