news
زیست شهر

مصوبه خانه باغ شورای پنجم هم نمی تواند باغات شهر تهران را حفظ کند

پس از گذشت بیش از ۲ سال از اجرای مصوبه خانه باغ و عدم استقبال شهروندان تهرانی از آن، آنچنان که معاون شهردار اذعان داشته است، این مصوبه نیاز به بازنگری و اصلاح دارد.
news
بلدیه

اما و اگرهای طرح خرید واکسن توسط شهرداری!

در حالی شورای شهر تهران در قالب طرح دو فوریتی خرید واکسن توسط شهرداری تهران امروز از دستور شورای شهر تهران خارج شد که به اعتقاد منتقدان مدیریت شهری تصویب این طرح پوپولیستی با اما و اگرهایی روبه روست.

news
زیست شهر

فوت 27 هزار و 500 تهرانی بر اثر کرونا!

طبق آمارهایی که مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) اعلام کرده اس، از 68000 متوفی کرونایی در کشور در طول 14 ماه اخیر 27500 متوفی تهرانی بوده اند که عملیات تطهیر آنها در بهشت زهرا انجام شده است.

news
بلدیه

نوشدارو بعد از مرگ سهراب؛ ورود حراست شهرداری به رسوایی بزرگ!

هرچند ابعاد تخلف مناطق22گانه شهرداری تهران در توزیع واکسن پاکبان گسترده تر از مواردی است که در رسانه ها تا کنون منعکس شده، اما شهرداری تهران درصدد بی اهمیت جلوه دادن این تخلف است.

news
زیست شهر

بایکوت بلندمرتبه سازی در تهران!

به گفته مدیرکل معماری و ساختمان معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران دیگر اجازه ساخت بلندمرتبه های ۱۵، ۲۰ یا ۴۰ طبقه در تهران داده نخواهد شد.

news
زیست شهر

رکورد سازی شهرداری تهران در حوزه مترو ادامه دارد!

شرکت مترو تهران مدعی شده، در طول 4 سال اخیر هر سال 8 ایستگاه مترو افتتاح شده که یک رکورد است اما گویا رکوردسازان شهرداری فراموش کرده اند، تهرانی ها برای افتتاح این ایستگاه ها نزدیک به 4 سال انتظار کشیدند.

news
بلدیه

جنگ توئیتری آقای شهردار و رئیس شورای شهر تهران!

در حالی پیروز حناچی عذرخواهی خود را از تهرانی ها در صفحه شخصی خود در توئیتر منتشر کرده که به اعتقاد منتقدان آقای شهردار باید بابت عملکرد مدیریتی اش عذرخواهی کند.

news
زیست شهر

کرونا وارد گرمخانه های تهران شد!

طبق اعلام مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های شهرداری راه بیماری کرونا به گرمخانه های شهر تهران باز شد و تست تعدادی از مددکاران و مددجویان این بخش مثبت گزارش شده است.

news
زیست شهر

ماجرای آقای رئیس جمهور و اتوبوس هایی که به پایتخت نرسیدند!

در طول 8 سال اخیر بسیاری از وعده های روحانی برای پایتخت نشینان عملی نشد. آخرین وعده آقای رئیس جمهور خرید 5000 دستگاه اتوبوس بود که در حد شعار باقی ماند.

news
زیست شهر

دستان خالی شهرداری تهران برای ثبت جهانی چنارستان تهران!

به رغم آنکه شهرداری تهران به دنبال ثبت جهانی خیابان ولی عصر به عنوان چنارستان تهران است، اما جدیدترین تصاویر ماهواره ای نشان می دهد که بخش قابل توجهی از درختان این محدوده ناپدید شده اند.

news
زیست شهر

سرپوش گذاشتن روی ضعف های مدیریتی با لغو طرح ترافیک!

لغو چند باره طرح ترافیک از سوی متولیان ستاد مبارزه با کرونای شهر تهران نشان داد، به جای مدیریت بیماری کرونا، تنها به دنبال راهکارهای آنی برای منحرف کردن افکار عمومی هستند.