news
بلدیه

ورود اتوبوس های برقی به خیابان های پایتخت در انتظار دولت!

خرید اتوبوس های برقی با هدف استفاده از سیستم حمل و نقل پاک یکی از برنامه های تبدیل شدن تهران، شهری برای همه بود، اما گویا ورود نخستین اتوبوس برقی پایتخت در انتظار دولت است!
news
بلدیه

630 واگن مترو تهران به مقصد نرسید!

به رغم اینکه وعده خرید 630 واگن برای مترو شهر تهرا از نخستین شهردار این دوره داده شد، اما بعد از گذشت 4 سال سومین و آخرین شهردار دور اصلاحات نمی داند که سرانجام این وعده مشترک دولت و مدیریت شهری به کجا رسید.

news
بلدیه

اعتراض برخی اعضای شورای شهر به پروژه شهرفروشی در پایتخت

حواشی جلسه دیروز شورای شهر تهران درباره فروش املاک شهرداری به این مساله تأکید داشت که مدیریت شهری دوره پنجم خود هیچ برنامه‌ای برای درآمدزایی قانونی ندارد.

news
بلدیه

طرح خلق الساعه خرید واکسن توسط شهرداری منتفی شد!

بعد از تبلیغات فراوانی که مدیریت شهری در خصوص خرید واکسن توسط شهرداری تهران انجام و یک طرح دو فوریتی ای نیز روانه شورای شهر شد، اما اکنون رئیس کمیته سلامت شورا خبر از منتفی شدن خرید واکسن داده است.

news
بلدیه

عجله شهرداری تهران برای حضور زودهنگام در انتخابات

با اینکه هنوز چند ماه به انتخابات ۱۴۰۰ مانده است اما سخنان عجیبی از سوی برخی مدیران ارشد شهرداری شنیده شده که رنگ و بوی انتخاباتی می‌دهد.

news
بلدیه

فساد اداری در شوراهای اسلامی شهرها و شهرداری ها ادامه دارد

در حالی رئیس شورای عالی استان ها خبر از بازداشت 75 نفر از اعضای شوراهای شهر می دهد که آمار سخنگوی قوه قضائیه حکایت از بازداشت 170 نفری در مجموعه مدیریت شهری در سال 98 دارد.

news
بلدیه

اما و اگرهای طرح خرید واکسن توسط شهرداری!

در حالی شورای شهر تهران در قالب طرح دو فوریتی خرید واکسن توسط شهرداری تهران امروز از دستور شورای شهر تهران خارج شد که به اعتقاد منتقدان مدیریت شهری تصویب این طرح پوپولیستی با اما و اگرهایی روبه روست.

news
هویت شهر

جنگ توئیتری دولت و شهرداری بر سر محله جماران!

اختلاف دولت و شهرداری تهران بر سر محدودیت ارتفاعی در ساخت و سازهای محله جماران باعث شد تا دیوان عدالت اداری مصوبه شورای عالی شهرسازی و معماری را ابطال کند.

news
بلدیه

امید اصلاح طلبان به قالیباف!

بعد از رد صلاحیت گسترده بسیاری از نیروهای شناخته شده اصلاح طلبان به ویژه اعضای فعلی شورای شهر تهران محسن هاشمی از قالیباف درخواست کمک کرد.

news
بلدیه

افزایش 100 درصدی هزینه زندگی در تهران

سه مصوبه افزایش 50 درصدی عوارض ساختمانی، 25 درصدی ورود به طرح ترافیک و 25 درصدی پارک حاشیه ای شورای شهر تهران هزینه زندگی را برای سال آینده 100 برابر کرد!

news
بلدیه

سرگردانی اصلاح طلبان در ارائه لیست برای انتخابات !

به رغم آنکه برابر اخبار منتشر شده 10 نفر از اعضای فعلی شورای شهر تهران رد صلاحیت شده اند، رئیس کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای شهر تهران از رئیس شورای عالی استان ها خواست تا به این مساله ورود کند.