news
بلدیه

630 واگن مترو تهران به مقصد نرسید!

به رغم اینکه وعده خرید 630 واگن برای مترو شهر تهرا از نخستین شهردار این دوره داده شد، اما بعد از گذشت 4 سال سومین و آخرین شهردار دور اصلاحات نمی داند که سرانجام این وعده مشترک دولت و مدیریت …
news
اقتصاد شهر

تفاوت بودجه 1400 تهران با امسال، 6 هزار میلیارد ناقابل!

شهردار تهران در حالی لایحه بودجه سال 1400 را ارایه کرد که در خوشبینانه ترین حالت پیش بینی می شود تا پایان امسال 20 درصد از بودجه سال جاری محقق نشود.

news
بلدیه

کاهش فاصله شمال و جنوب تهران با ساخت زمین تنیس!

اعضای شورای شهر بر این باورند در کاهش فاصله بین شمال و جنوب شهر تهران نه تنها اقدام به ساخت مجموعه های ورزشی در مناطق جنوبی کرده اند، بلکه این روند را در بودجه شهرداری تهران نیز به کار برده اند.

news
بلدیه

برچسب افزایش 35 درصدی کرایه روی شیشه تاکسی های شهر تهران

آنطور که مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران اعلام کرده است، امروز برچسب گذاری نرخ جدید کرایه تاکسی های پایتخت آغاز شد.

news
اقتصاد شهر

احتمال کسری 20 درصدی بودجه شهرداری تهران در سال 99

برآوردهای رئیس کمیته بودجه شورای شهر نشان می دهد در خوش بینانه ترین حالت شهرداری تهران حداقل 20 درصد کسری بودجه در سال 99 روبه روست.

news
بلدیه

رجزخوانی انتخاباتی در صحن شورای شهر به سبک اصلاح طلبان

هر چند عملکرد این دوره مدیریت شهری انتقادات زیادی وارد است، اما گویا تنها راهکار اصلاح طلبان شورا برای توجیه عملکرد خود پرداختن به کارنامه مدیریت شهری سابق است.

news
اقتصاد شهر

سناریوی شهرداری تهران در گران اداره شدن پایتخت در 1400

یکی از پیامدهای اقتصادی در این دوره مدیریت شهری گران اداره شدن پایتخت است. موضوعی که در نهایت باعث گرانی زندگی در تهران شد.

news
زیست شهر

واردات واکسن توسط شهرداری تهران از حرف تا عمل!

به رغم اینکه مدیرعامل شرکت شهر سالم مصاحبه های متعددی درباره واردات واکسن کرونا توسط شهرداری تهران داشته، اما مشخص نیست هزینه این ادعا باید چگونه تامین شود.

news
بلدیه

رسیدن مترو به حرم عبدالعظیم حسنی در صورت تامین منابع مالی

مدیرعامل شرکت مترو تهران اعلام کرده است زمان اتصال مترو به حرم عبدالعظیم حسنی را در صورت تامین منابع مالی آن از سوی شهرداری تهران اعلام کرده است.

news
بلدیه

بدهی 26 هزار میلیارد تومانی شهرداری تهران به بانک شهر

مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری از بدهی 26 هزار میلیاردی شهرداری تهران به بانک شهر خبر داده و عنوان کرده، قرارداد شهرداری با ناجا دربرج میلاد نیز فسخ شده است.

news
زیست شهر

بهره برداری از مترو پرند به شرط تامین منابع مالی

به رغم آنکه مدیرعامل شرکت مترو تهران خبر از امکان تکمیل پروژه مترو پرند داده بود، اما مجری خط مترو تهران – پرند شرط تکمیل این پروژه را تامین منابع مالی می داند.